У Києві UPP проекту GIZ презентували ряд проектів

07 жовтня 2016 року Українська Партнерська Платформа (УПП/UPP) «The Bright Side of Ukraine», офіційний партнер проекту GIZ програми Федерального міністерства економіки та енергетики для управлінських ...

Додано:
school

DSC
У Києві UPP проекту GIZ презентували ряд проектів

07 жовтня 2016 року Українська Партнерська Платформа (УПП/UPP) «The Bright Side of Ukraine», офіційний партнер проекту GIZ програми Федерального міністерства економіки та енергетики для управлінських кадрів Німеччина – Україна: «Fit for Partnership with Germany», провела координаційну робочу зустріч.

У зустрічі взяли участь випускники проекту GIZ програми «Fit for Partnership with Germany»; представники Чернігівської та Хмельницької Торгово-Промислових Палат, представник Департаменту економічного розвитку Житомирської міської ради, а також , представники партнерських платформ, і нові учасники, які виявили бажання приєднатися до УПП.

Метою зустрічі було демонстрація Української партнерської платформою «The Bright side of Ukraine» проектного підходу в своїй роботі і як наслідок презентація та обговорення сформованого на Платформі портфеля проектів.

Координатори УПП Олександр Алешко та Олена Полховська презентували учасникам зустрічі ряд проектів Української партнерської платформи таких як, «Академія досвіду», «Open Up New Markets», «Up services ТПП», «UP стратегій розвитку міст». Олександр Алешко та Олена Полховська представили цілі і завдання кожного з проектів, їх цільові аудиторії, етапи виконання, і очікувані результати від реалізації кожного з проектів. Відзначили, що всі представлені на зустрічі проекти готові до реалізації, а ряд з них знаходяться на розгляд в міжнародних донорських організаціях.

Проект «Open Up New Markets»

Олександр Алешко, випускник програми «Fit for Partnership with Germany» і координатор Української Партнерської Платформи проекту GIZ, презентував візитку проекту «Open UP New Markets», цілями і завданнями якого є встановлення стійких коопераційних зв’язків з надійними партнерами на зовнішніх ринках ядро, яких представляють випускники програми GIZ «Fit for partnership with Germany».

Заходи, запропоновані проектом «Open UP New Markets» включають в себе – формування пулу підприємств, зацікавлених у виході на зовнішні ринки; проведення двосторонніх майстерень співробітництва за участю зацікавлених підприємств з відповідних країн; проведення міжнародного коопераційного форуму «Fit for Partnership Worldwide».

Учасникам були представлені відмінні переваги проекту «Open UP New Markets», його основні інструменти і очікувані результати: встановлення прямих стійких міжнародних коопераційних зв’язків між випускниками різних країн; реалізація конкретних спільних бізнес-проектів; отримання нові компетенцій і обмін досвідом в галузі зовнішньоекономічної діяльності.

Проект «Up services ТПП»

Олександр Алешко, випускник програми «Fit for Partnership with Germany» і координатор Української Партнерської Платформи проекту GIZ, презентував концепцію проекту «Up services ТПП», спрямованого на організаційне вдосконалення ТПП, побудова ефективних комунікації з членами палат і розвиток актуальних компетенцій співробітників ТПП України.

Заходи, запропоновані проектом «Up services ТПП» включають в себе робочі стратегічні сесії, тренінги, консалтингову та коучинговий підтримку.

Учасникам були представлені основні відмінні переваги проекту «Up services ТПП», його основні етапи, інструменти та очікувані результати: оновлений і актуалізований сервісний пакет ТПП, затребуваний клієнтами; робота на основі сучасної бізнес-моделі; зміцнення позитивного іміджу ТПП як сучасних клієнтоорієнтованих організацій; посилення конкурентних позицій ТПП на ринку; приріст активних підприємств-членів ТПП; стабільне генерування грошового потоку.

Зустріч проходила в інтерактивному режимі з використанням рольових моделей. Були виконані ряд практичних, командних завдань, наслідком яких стали плідні дискусії і обговорення проектів.

Фотозвіт зустрічі тут


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

У громадах Півдня України проводять картування місцевого неурядового сектору

Правоохоронці та фахівці місцевих громад Чернігівщини посилюють спроможність з протидії гендерно-зумовленому насильству

Участь громадян у процесах відновлення: кейс Березнегуватської громади (Миколаївщина)

Відбулась настановча сесія програми «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення»

Курси англійської для переселенців стартують у 8 містах України

У Тернополі нагородили переможців всеукраїнського конкурсу «Золотий фліпчарт»