У Кременецькій громаді Тернопільської області створюють інвестиційний каталог

У Кременецькій громаді Тернопільської області створюють інвестиційний каталог Це ініціатива громадської організації “Кременецький центр підтримки бізнесу та розвитку громад”, що реалізується ...

Додано:
ursus

онлайн тренінг тренер
У Кременецькій громаді Тернопільської області створюють інвестиційний каталог

У Кременецькій громаді Тернопільської області створюють інвестиційний каталог

 

Це ініціатива громадської організації “Кременецький центр підтримки бізнесу та розвитку громад”, що реалізується громадською організацією “Кременецький центр підтримки бізнесу та розвитку громад”   в межах Школи організацій із розвитку підприємництва, що впроваджується CIVITTA та Фондом Східна Європа за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України». Робоча група планує зібрати, проаналізувати та систематизувати інформацію про інвестиційно привабливі об’єкти Кременецької ОТГ, виготовити й поширити в інформаційному просторі медійні, електронні та друковані матеріали про дані об’єкти, надати керівництву і профільним підрозділам ОТГ, представникам бізнесу та активним жителям громади презентаційний матеріал для презентації Кременеччини, її економічних та інвестиційних можливостей.

Керівник ГО “Кременецький центр підтримки бізнесу та розвитку громад” Мирослав Куза зазначає:

“Протягом минулого десятиліття усі ми на собі відчули як позитивні результати надходження інвестицій у тендітну економіку України, так і сумні наслідки відтоку інвестицій. Побачили яскраві приклади того, що саме завдяки достатнім і уміло використаним інвестиційним проектам виникають нові виробництва та сектори послуг, створюються нові робочі місця із гідною оплатою праці, поліпшується якість життя як в Україні в цілому, так і в окремо взятій  громаді.

Проте, працюють з тими, про кого знають. Відтак успішні інвестиційні проекти стають результатом або уже напрацьованих міжнародних контактів, або належної презентації потенційних інвестиційних об’єктів в інформаційному просторі України та світу.

Саме на достойну презентацію інвестиційних можливостей Кременецької громади націлений “Кременецький інвестиційний каталог”.

Проте Кременецька громада – це п’ятсот двадцять сім квадратних кілометрів площі, сорок чотири населених пункти і майже сорок три тисячі населення. Тому на старті проекту наша команда гостро потребує Вашої допомоги. Закликаємо зголоситися кожного, хто замислюється про початок власної справи і потребує фінансової підтримки для її початку. Запрошуємо поділитися планами керівників уже існуючих підприємств,які планують розширення діяльності чи зміну його профілю і потребують інвестицій для такого реформування. Зрештою, просимо  відгукнутися всіх небайдужих, кому відомо про закинуті, безгосподарні приміщення, об’єкти, земельні ділянки на яких можна було б реалізувати ефективні інвестиційні проекти”.

 

Нещодавно учасники робочої групи проекту зустрілися із сільськими старостами Кременецької громади та активістами громадського життя краю. Мирослав Куза розповів присутнім про хід реалізації проєкту. Запропонував ще раз переглянути інвестиційні можливості своїх сіл і подати останні можливі пропозиції для доповнення та уточнення каталогу. Для полегшення та прискорення даної роботи учасникам зустрічі роздали бланки “Анкети інвестиційного каталогу”, яка допоможе усім зацікавленим особам подати предметну та вичерпну інформацію про потенційні об’єкти інвестування.  

 

Подібна анкета розповсюджена і у  дописах по локальних групах Кременечини у соціальних мережах. Відтак кожен активний і небайдужий житель громади зможе зробити свій внесок у потрібну громаді справу.

 

________________________  

Матеріал підготовлено громадською організацією «Кременецький центр підтримки бізнесу та розвитку громад»  у межах ініціативи “Кременецький інвестиційний каталог” за підтримки Школи організацій із розвитку підприємництва, що впроваджується CIVITTA та Фондом Східна Європа за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».КіК_ФБ_3


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

У ліцеї на Сумщині з’явилася модернізована система вентиляції, що забезпечує комфортні умови для навчання

В Україні представили унікальний посібник для молодіжних центрів

Козелецька громада пише стратегію розвитку за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Планування розвитку територіальної громади

У Чорнобаївській громаді на Херсонщині буде реалізовано 4 проєкти, запропоновані мешканцями

Новий безоплатний курс про терапевтичне письмо від Ірени Карпи