У конкурсі «Вікі любить Землю» обрали найкращі фото пам’яток природи України

Представляємо вашій увазі найкращі світлини фотоконкурсу «Вікі любить Землю» 2020. Це десять знімків природоохоронних територій України, що отримали найвищі оцінки від журі восьмого конкурсу. Саме ці ...

Додано:
Olga Milianovych

007
У конкурсі «Вікі любить Землю» обрали найкращі фото пам’яток природи України

Представляємо вашій увазі найкращі світлини фотоконкурсу «Вікі любить Землю» 2020. Це десять знімків природоохоронних територій України, що отримали найвищі оцінки від журі восьмого конкурсу. Саме ці фото представляють Україну на міжнародному етапі конкурсу.

«Вікі любить Землю» — це міжнародний фотоконкурс, що має на меті зібрати фотографії якнайбільшої кількості пам’яток природи для ілюстрування Вікіпедії та привернення уваги до стану довкілля. В Україні змагання проходило восьмий рік поспіль. Цьогоріч до нього долучилися 475 учасників, завантаживши 20,5 тисяч світлин. Більшість конкурсантів взяли участь вперше. Організатором конкурсу в Україні є ГО «Вікімедіа Україна».

Десять найкращих фото належать п’яти авторам. Вікторія Роговенко та Сергій Нестерчук вперше подавали роботи на «Вікі любить Землю». Сергій Мірошник, Віталій Башкатов, Михайло Ременюк — неодноразові переможці конкурсу минулих років.

Щодо географії переможних фото, то чотири знімки зроблені у Миколаївській області, два — у Києві. По одному фото у ПЗФ Чернівецької, Івано-Франківської, Херсонської областей і Севастополя.

001 002 003004 005 006 007 008 009 010


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

У ліцеї на Сумщині з’явилася модернізована система вентиляції, що забезпечує комфортні умови для навчання

В Україні представили унікальний посібник для молодіжних центрів

Козелецька громада пише стратегію розвитку за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Планування розвитку територіальної громади

У Чорнобаївській громаді на Херсонщині буде реалізовано 4 проєкти, запропоновані мешканцями

Новий безоплатний курс про терапевтичне письмо від Ірени Карпи