У Хмельницькому визначили найкращих та найгірших місцевих депутатів за підсумками 2018 року

В рамках кампанії Атестація депутатів місцевих рад, яка охоплює сімнадцять областей України, громадська організація  «Хмельницька ініціатива» презентувала результати персонального оцінювання ...

Додано:
chernenko

депутати
У Хмельницькому визначили найкращих та найгірших місцевих депутатів за підсумками 2018 року

В рамках кампанії Атестація депутатів місцевих рад, яка охоплює сімнадцять областей України, громадська організація  «Хмельницька ініціатива» презентувала результати персонального оцінювання діяльності депутатів Хмельницької міської ради за 2018 рік. 

Оцінювання депутатів проводилось за об’єктивними показниками, такими як: наявність інформації про депутата та робота його приймальні, активність на сесійних засіданнях, комунікація з мешканцями та звітування.

За результатами комплексної оцінки кожного депутата Хмельницької міської ради VII скликання жоден обранець не отримав максимально оцінки «5 балів». 17 депутатів отримали оцінку «4 бали» . 12 депутатів отримали оцінку «3 бали» . Така ж кількість депутатів Хмельницької міської ради VII скликання отримала оцінку «2 бали» . Найнижчу оцінку «1 бал» отримав депутат Руслан Афійчук.

Хмельницький --01

Експертна оцінка роботи депутатів була досить одностайною. 33 депутати Хмельницької міської ради VII скликання отримали оцінку «3 бали». Оцінку 4 бали отримали шість депутатів: Леся Герасимчук, Людмила Головко, Ігор Мельничук, Дмитро Палій, Віталій Худецький, Анастасія Ярова. Трьох депутатів експерти оцінили у «2 бали»: Руслан Афійчук, Тетяна Калюжна, Олександр Скочеляс. Найнижчу оцінку «1 бал» та найвищу оцінку «5 балів» не отримав жоден депутат.

«Телефон приймальні є лише у секретаря ради, оскільки у нього вона постійно діюча. У решти депутатів не має такої приймальні і частина з них може приймати громадян у кількох різних місцях. Тому пропоную вказати на сторінці депутата просто контактний телефон. Це буде доречно», – зауважив депутат Ігор Мельничук.

«Добре, що є такі рейтинги, котрі дозволяють відкорегувати роботу», – зазначила депутатка Ірина Ковальчук.

З детальними результатами дослідження можна ознайомитись за посиланням https://attestation.in.ua/company_products/analytical_reports/15

Докладніше про громадську кампанію «Атестація депутатів місцевих рад», про те як, здійснюється оцінювання та про його результати можна дізнатись на сайті організації

За постійними оновленнями кампанії можна слідкувати:

В соціальній мережі Facebook на сторінці «Місцеві депутати. Атестація»

З червня 2019 – на платформі Атестація депутатів місцевих рад

В розділі «Атестація місцевих депутатів» на інформаційному ресурсі «Ізбірком»

Громадська кампанія «Атестація депутатів місцевих рад» спрямована на сприяння вирішенню проблеми низького рівня відкритості, прозорості та підзвітності виборцям депутатів 23 місцевих рад з 17 областей України, а також підвищення поінформованості громадян про діяльність місцевих депутатів. Проект «Атестація депутатів місцевих рад» реалізується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» разом з партнерськими організаціями з 16-ти регіонів України за підтримки Національного фонду демократії (NED, США). У 2016 році апробація методології відбулася в місцевих радах Одеської області за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», з 2018-го року за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» відбувається розробка веб-платформи «Місцеві депутати. Атестація». 


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

У Житомирі обговорили Рік дії Закону «Про медіа»

Захоплююча подорож до внутрішнього ресурсу: підсумок майстер-класів від Центру АХАЛАР

Інклюзивне відновлення та відбудова: конференція та рекомендації від експертів

В Україні запустили онлайн-курси англійської для працівників ДСНС

Українські благодійники отримали високу оцінку від моніторингової місії Americares

Перспективи міжнародної STEM-стандартизації закладів освіти України у 2024 році