У Чернігові завершився XV Мандрівний Docudays UA

Майже 2 тисячі глядачів відвідали покази, організовані громадською організацією МАРТ  в рамках XV Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA в Чернігівській області. ...

Додано:
Ludmila

У Чернігові завершився XV Мандрівний Docudays UA

Майже 2 тисячі глядачів відвідали покази, організовані громадською організацією МАРТ  в рамках XV Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA в Чернігівській області. Кінопокази розпочалися 26 листопада  і завершилися 11 грудня.

Покази пройшли в загальноосвітніх школах та ліцеях міста, культурно-мистецьких центрах і бібліотеках, училищах та інститутах, кафе та навіть в Освітньому домі з прав людини, в цілому задіявши 29 локацій по всьому місту.

Цього року мешканці Чернігова мали змогу переглянути 7 кінострічок з фестивальної програми. Серед них – “Коли я чую спів птахів”, “Гірчиця в садах”, “Віддалений гавкіт собак», “Явних проявів немає”, “Жінка в полоні”, “Мовчазна війна” та “Моя щаслива непроста родина”.

Окрім  показів фільмів і дискусій після їх переглядів, учасники мали змогу взяти участь в міні-лекціях на тему рівності прав людини та недискримінації. Подібні лекції на тему “Права людини” відбулись в юнацькій бібліотеці та Чернігівському вищому професійному училищу №9.

А юні відвідувачі філіалу №2 Центральної міської бібліотеки ім.О.П.Довженка мали змогу поспілкуватись у форматі “живої книги” з правозахисницею Катериною Кулініч.  Проект «Жива книга» дав дітям можливість дізнатись більше про професію “правозахисник” та почути невигадані історії людей, чиї права Катерина захищала в суді.

Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA проходив за підтримки Посольства Швеції в Україні, Посольства США в Україні та програми Culture Bridges, що фінансується Європейським Союзом та здійснюється Британською Радою в Україні в партнерстві з EUNIC – Мережею національних інститутів культури Європейського Союзу.

 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Інклюзивне відновлення та відбудова: конференція та рекомендації від експертів

В Україні запустили безкоштовні онлайн-курси англійської для працівників ДСНС

Українські благодійники отримали високу оцінку від моніторингової місії Americares

Перспективи міжнародної STEM-стандартизації закладів освіти України у 2024 році

Відкриваємо шлях до майбутнього за допомогою "НАВІГАТОРА МАЙБУТНЬОГО"

Що думаєте про тему деінституціалізації?