Топ-5 спікерів Innovation Market

Сьогодні у Києві розпочався IIІ Міжнародний форум Innovation Market, що триватиме з 21 до 23 листопада. Участь у ньому візьмуть провідні винахідники та експерти у сфері інновацій, виробники сучасних ...

Додано:
Anna Kazak

40137808_707775322909966_3208426675616350208_n
Топ-5 спікерів Innovation Market

Сьогодні у Києві розпочався IIІ Міжнародний форум Innovation Market, що триватиме з 21 до 23 листопада. Участь у ньому візьмуть провідні винахідники та експерти у сфері інновацій, виробники сучасних технологій, автори стартапів, а також представники бізнесу та державних організацій.

У полі їхньої уваги – інновації в освітньому процесі, державні та міжнародні програми підтримки бізнесу, а також презентація стартапів, зокрема дискусії на тему розвитку та фінансування проектів. Окремо поговоримо і про заходи у межах державної системи правової охорони інтелектуальної власності України.

А зараз пропонуємо познайомитися з 5-ма спікерами, які відвідають цьогорічний форум:

  1. Юрій Бровченко, заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України.

(Державні та міжнародні програми підтримки бізнесу. Відкриття другого дня. Вітальне слово. 22 листопада, 10:15-11:15).

У своєму виступі Юрій Бровченко розповість про державну політику щодо підтримки бізнесу та основні кроки, які зараз робить Україна у цьому напрямі.

  1. Богдан Моркляник, директор Державної організації «Національний офіс інтелектуальної власності».

(Презентація Центру підтримки технологій та інновацій. 22 листопада, 11:15-14:00).

Виступить у рамках панельної дискусії з презентацією першого в Україні Центру підтримки технологій та інновацій (TISC). TISC – спільний проект України та Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ), спрямований на розвиток інтелектуальної власності та стимулювання інноваційних процесів.

  1. Михайло Тітарчук, перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України.

(Реалізовані інноваційні кейси в державному секторі та бізнесі. 22 листопада, 12:00-13:30).

Під час панельної дискусії Михайло Тітарчук проаналізує інноваційні кейси, що реалізовані за останні роки у державному секторі та бізнесі України. Також спікер поділиться баченням проблематики та подальшими діями щодо впровадження інноваційних технологій у державному секторі.

  1. Олена Журавльова, керівник відділу консалтингу для експортерів Офісу з просування експорту.

(Платформи для виходу на закордонні ринки, 22 листопада, 15:00-16:00).

Олена Журавльова братиме участь в обговоренні платформ для виходу на закордонні ринки та проаналізує найяскравіші бізнес-кейси з цієї теми. Також Олена розповість про актуальні інструменти, які може використовувати малий і середній бізнес під час виходу на закордонні ринки, та e-commerce можливості, що відкриті для українських підприємств.

  1. Руслан Стефанчук, заступник директора Державної організації «Національний офіс інтелектуальної власності».

(Пріоритетні напрями інституційної розбудови державної системи правової охорони інтелектуальної власності, 22 листопада, 15:00-17:30)

На форумі Руслан Стефанчук розповість про  національну стратегію розвитку сфери інтелектуальної власності  (ІВ) України, навчальний центр з ІВ та механізми альтернативного вирішення спорів у сфері інтелектуальної власності.  

Зазначимо, що форум Innovation market, який щороку збирає бізнесменів, інноваторів та представників влади для пошуку спільних рішень, має на меті підтримку українських інноваційних проектів у всіх сферах економіки.

Також у четвер, 22 листопада, на Innovation market Національний офіс інтелектуальної власності (НОІВ) презентує перший в Україні Центр підтримки технологій та інновацій (TISC).

З повною програмою тем і спікерів на Innovation Market ви можете ознайомитися за посиланням.

 

ДОВІДКА

TISC (Technology and Innovation Support Center) — Центр підтримки технологій та інновацій, який надає інформацію про різні послуги у сфері інтелектуальної власності, незалежно від території їх надання. TISC надає винахідникам доступ до технічної інформації та пов’язані з нею послуги, такі як доступ до патентної, наукової і технічної бази даних, допомога в ліцензуванні і трансфері технологій, допомога в розробці патентів та інші, дозволяючи новаторам розкрити свій потенціал, забезпечити охорону прав і управління ними.

НОІВ (Національний офіс інтелектуальної власності) — орган державної системи правової охорони інтелектуальної власності, визнаний на національному рівні. НОІВ здійснює повноваження у сфері інтелектуальної власності, визначені законодавством та статутом. З метою ефективного функціонування та розвитку державної системи правової охорони інтелектуальної власності в Україні, на сьогодні НОІВ реалізує два напрямки роботи: створення ефективного навчального центру у сфері інтелектуальної власності (ІВ) та створення мережі Центрів підтримки технологій та інновацій в Україні (TISC) в рамках співробітництва зі Всесвітньою організацією інтелектуальної власності.

Україна – одна з небагатьох країн, де ще не створено головного нормативного документу – Стратегії забезпечення розвитку та функціонування державної системи правової охорони інтелектуальної власності. Зараз НОІВ розпочав роботу у цьому напрямі. Також важливим завданням для офісу стане напрацювання нових методів врегулювання суперечок між учасниками ринку в сегменті інтелектуальної власності: зокрема, медіації та інших.


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

В американському університеті презентували виставку з історії «Щедрика»

Клуб Добродіїв шукає менторів/ок для участі в проекті підтримки підлітків

"Майбутнє конкурентоспроможності Європи" та його уроки для євроінтеграції України

Рейтинг інституційної спроможності відновлення малих і середніх громад до 150 тис. мешканців на прикладі Дніпропетровської області (пілот)

Кодимська громада розпочала розробку стратегії розвитку

Зимноводівська громада: спільний пошук рішень для розвитку