Українські школярки спроектували лавочки для дотримання соціальної дистанції

30 школярок запропонували свої ідеї змін у міський простір, аби прилаштувати українські міста до необхідності підтримувати соціальну дистанцію тривали час. Вони створили 3D прототипи міських лавок, ...

Додано:
Anastasia Kostenko

ірина лучин 6
Українські школярки спроектували лавочки для дотримання соціальної дистанції

30 школярок запропонували свої ідеї змін у міський простір, аби прилаштувати українські міста до необхідності підтримувати соціальну дистанцію тривали час. Вони створили 3D прототипи міських лавок, що допомагають підтримувати режим соціальної дистанції. Усі проєкти взяли участь у конкурсі модулю “3D моделювання та друк” ініціативи STEM is FEM. 

 Учасниці модулю представляли 13 українських міст та вписували свої ідеї у простір рідного міста. Ідеї виявилися найрізноманітніші – від інклюзивної лавочки для буккроссинга до лавок-гойдалок для інтровертів. Гран-прі конкурсу здобула 14-річна Ірина Лучин з Івано-Франківська. 

В рамках модулю дівчата мали змогу поспілкуватися з мотиваційними спікерами з Посольства Великої Британії в Україні, Країнного Офісу Структури “ООН Жінки” та представницями українського уряду. Зокрема, з мотиваційними спічами до учасниць звернулися Голова Країнного офісу Структури “ООН Жінки” Домініка Стояноска, Радниця з політичних питань Посольства Великої Британії в Україні Кейт Дейвенпорт, Голова Одеської митниці в 2015-2016 рр. Юлія Марушевська та Координаторка соціальної реформи Команди підтримки реформ Міністерства фінансів Катерина Бондар.

Модель Ірини Лучин, після її перемоги у конкурсі, було надруковано у масштабі 1:6 до реальних розмірів з PLA-пластику – біорозкладного матеріалу, виготовленого із продуктів переробки кукурудзи, цукрової тростини, крохмалю та целюлози. 

Конкурс провів проєкт STEM is FEM – благодійна освітня ініціатива, покликана мотивувати дівчат обирати освіту та кар’єру у STEM-напрямках. Для цього кожні два місяці організовуються модулі-знайомства із різними галузями STEM, які дозволяють дівчатам більш усвідомлено обрати для себе майбутню професію.

ірина лучин ірина лучин 2


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

В американському університеті презентували виставку з історії «Щедрика»

Клуб Добродіїв шукає менторів/ок для участі в проекті підтримки підлітків

"Майбутнє конкурентоспроможності Європи" та його уроки для євроінтеграції України

Рейтинг інституційної спроможності відновлення малих і середніх громад до 150 тис. мешканців на прикладі Дніпропетровської області (пілот)

Кодимська громада розпочала розробку стратегії розвитку

Зимноводівська громада: спільний пошук рішень для розвитку