Стартував ІІ етап навчальної програми «Кроки для спеціалістів. Мобільність»

U-LEAD і далі вчитиме громади підготовлювати проєктні пропозиції у сфері мобільності.«Від проєктної ідеї до проєктної пропозиції» - назва першої, стартової інформаційної сесії в рамках ІІ етапу ...

Додано:
havrylenkova

9d9b33e47c8bced5c2067f210b105b5d
Стартував ІІ етап навчальної програми «Кроки для спеціалістів. Мобільність»

U-LEAD і далі вчитиме громади підготовлювати проєктні пропозиції у сфері мобільності.

«Від проєктної ідеї до проєктної пропозиції» – назва першої, стартової інформаційної сесії в рамках ІІ етапу навчальної програми «Кроки для спеціалістів. Мобільність».

Ця програма є унікальною можливістю для громад-учасниць навчитися якісно та правильно, з врахуванням європейського підходу, готувати проєктні пропозиції у сфері мобільності. Про це розповіла Яна Самойленко, радниця з розвитку громадської інфраструктури «U-LEAD з Європою»:

У рамках програми ми залучимо як міжнародних, національних експертів із мобільності, так і вузькопрофільних фахівців – наприклад, інженерів, які допоможуть якісно пропрацювати ідеї громад, прорахувати ризики та бюджет проєктної пропозиції. На виході будемо мати готові проєктні заявки, і що найголовніше – громади повністю пройдуть цей шлях та здобудуть необхідні навички“.

Експертка U-LEAD з розвитку мобільності Вікторія Прокопенко додала, що під час ІІ етапу громади-учасниці також навчаться готувати презентації проєктів перед фінансовими установами та отримають супровід експертів у пошуку джерел фінансування.

До того ж у них буде можливість налагодити партнерство з громадою ЄС за тематикою проєкту. Певні відібрані громади, які зазнали впливу від війни, можуть одержати фінансування розроблення технічної документації.

Навчання скрадатиметься з двох семінарів, трьох практикумів та триватиме до травня 2023 року. Участь у ньому візьмуть проєктні команди громад-учасниць, сформовані з представників структурних підрозділів ОМС, профільних комунальних установ чи підприємств та громадських організацій.

Нагадаємо, що експерти Програми U-LEAD підготували для громад посібник «Стала мобільність у громадах: рекомендації щодо відновлення». З посібником можна ознайомитися за посиланням: http://bit.ly/3mVW2fP


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Junior Achievement Ukraine впроваджує міжнародні навчальні програми на Прикарпатті

Канада запускає проєкт підтримки української поліції в умовах війни

В Гримайлівській громаді представили Програму щодо інтеграції переселенців та розвитку громади

Обрано нових молодіжних делегатів України до ООН 2023-2024

Міні-серіал про незламні українські міста: оприлюднено перший епізод

Як Європейський Союз підтримує міста в адаптації до зміни клімату