Стартувала Школа InConnect CAMP для підприємців та провайдерів профтехосвіти

27 березня 2024 року у Львові стартувала Школа проінноваційних компонентів InConnect CAMP. Це триденне навчання зі стратегічного маркетингу, фасилітації спільних проєктів 6 команд (представники ...

Додано:
Юрій

IMG_1620-1024x460
Стартувала Школа InConnect CAMP для підприємців та провайдерів профтехосвіти

27 березня 2024 року у Львові стартувала Школа проінноваційних компонентів InConnect CAMP. Це триденне навчання зі стратегічного маркетингу, фасилітації спільних проєктів 6 команд (представники закладів профтехосвіти та бізнесу) з впровадження індивідуальних проєктів.

Заставка 27-29.03.2024

Це частина пропозиції Конкурсу з посилення кооперації між бізнесом та провайдерами професійно-технічної освіти в Україні InConnect, переможці якої проходять навчання, отримали ноутбуки, мінібібліотеки та супровід до моменту запуску своїх проєктів. Результати роботи заплановано презентувати під час звітної конференції наприкінці травня 2024 року. Проєкти учасників стосуються розвитку співпраці навчальних закладів профтехосвіти за підтримки бізнесу на представлені у 4 напрямках: будівництво, транспорт та логістика, сільське господарство та послуги.

Нагадаємо, що набір заявок тривав до лютого 2024 року, подаватись могли представники провайдерів ПТО з Вінницької, Дніпропетровської, Київської, Львівської, Полтавської та Чернівецької областей у парі з роботодавцями.  До кінця січня 2024 року ГО “Центр професійної підготовки та особистісного росту “МЕНТОР”, який є ініціатором Конкурсу, отримав 31 заявку. За результатами оцінювання експертами Директорату професійної освіти МОН України, Державного центру зайнятості та ГО “Центр “МЕНТОР” було відібрано 6 кращих (по 1 із кожної області). Реалізація ініціативи триває до 31 травня 2024 року.

IMG_1620 

ПРОЄКТИ-ПЕРЕМОЖЦІ та команди, які їх впроваджують (у алфавітному порядку, за областями):

  • Вінницька область – «Курси навчання та підвищення кваліфікації дорослого населення зі спеціальності «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1, А2, В1, В2, В3, D1, D2, E1, E2, G1, G2» (Вище професійне училище N. 41 м. Тульчина; ФГ «Господар» с. Тарасівка).
  • Дніпропетровська область – «Створення нових заходів для взаємної інтеграції бізнесу та профтехосвіти і підсилення роботи центру кар’єри» (Комунальний заклад освіти Криворізький центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі”; ТОВ “ВІКНА ВІКОНДА”).
  • Київська область – «Курси перекваліфікації для незахищених верств населення у легкій промисловості» (Київський фаховий коледж прикладних наук; ГО “Український Фешен Кластер”).
  • Львівська область – «Впровадження логістичних компетенцій в освітній процес підготовки здобувачів освіти за напрямком “Автомобільний транспорт”. Розробка мікрокваліфікації з “Основ логістики” (Вище професійне училище №29; ПП “Львівкульттовари”).
  • Полтавська область – «#Будь першою» (Вище професійне гірничо-будівельне училище, Горішні Плавні; ПРАТ «Полтавський ГЗК»).
  • Чернівецька область – «Майстерня інновацій» (Вище професійне училище №3 м. Чернівці; релокована компанія ТОВ «МАРСАНА»).

Ці ініціативи лінійного партнерства уже позитивно оцінили фахівці:

Ірина Шумік, директор Директорату професійної освіти МОН України: “Вітаю команди переможців! Не терпиться вже побачити результати проєктів! Та потрібно трохи зачекати… Бажаю плідної праці!”.

Лілія Грабовська, начальник управління Державного центру зайнятості: «Дієва співпраці роботодавця та закладу освіти – це широкі можливості для здобувача освіти! Вітання і чекаємо на реалізацію проєктів».

Наталія Стародуб, керівник програми Конкурсу “InConnect”, ГО “Центр “Ментор”: “Щиро рада, що, передусім, чимало компаній розуміють і хочуть співпрацювати з профтехами. Ваші зусилля, креативність і енергія свідчать про актуальність та своєчасність таких ініціатив, про бажання привнести важливий вклад у розвиток нашого суспільства та економіки”.

Конкурс InConnect відбувається у рамках програми «Професійна освіта в Україні/Skills4Recovery», яка реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, що діє за дорученням Федерального Уряду Німеччини.

Ольга Чернікова


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

Новий безоплатний курс про терапевтичне письмо від Ірени Карпи

В американському університеті презентували виставку з історії «Щедрика»

Клуб Добродіїв шукає менторів/ок для участі в проекті підтримки підлітків

"Майбутнє конкурентоспроможності Європи" та його уроки для євроінтеграції України

Рейтинг інституційної спроможності відновлення малих і середніх громад до 150 тис. мешканців на прикладі Дніпропетровської області (пілот)

Кодимська громада розпочала розробку стратегії розвитку