Стартувала робота над проєктом «Скажи «Так!» життю після збройного конфлікту»

ГС «Дім ветерана» розпочата робота над соціальним проєктом «Скажи «Так!» життю після збройного конфлікту». У межах роботи одним із компонентів є створення та презентація фото-події, до якої будуть ...

офіс тренінг семінар
Стартувала робота над проєктом «Скажи «Так!» життю після збройного конфлікту»

ГС «Дім ветерана» розпочата робота над соціальним проєктом «Скажи «Так!» життю після збройного конфлікту». У межах роботи одним із компонентів є створення та презентація фото-події, до якої будуть залучені матері, діти та батьки військових і екскомбатанти АТО/ООС  (в тому числі й загиблих або померлих) АТО/ООС із Житомирської області, Донецької та Луганської областей, а також сім’ї, які проживають уздовж лінії зіткнення.

Для участі в проєкті нами залучалися родини з районів та громад (сіл, селищ і міст) Житомирської, Луганської та Донецької областей. 

Експозиції є пропозицією мирної дискусії, яка, маємо надію, допоможе розпочати конструктивний діалог та  розбудову миру і злагоди в Україні, підтримає сім’ї, які зазнали втрат.

Маємо амбітну надію, що наші експозиції стануть натхненням для громадянського суспільства в інших областях, аби розпочати мирні діалоги з вразливими групами населення та забезпечити безконфліктне продуктивне включення всіх груп населення до суспільного, економічного й культурного просторів у громадах.

Продовження розпочатого соціального проєкту буде відбуватися у межах реалізації проєкту  «Життя після конфлікту: реінтеграції ветеранів/ветеранок АТО/ООС, членів їх родин та членів родин, загиблих на cході України, ВПО та інших вразливих груп в суспільстві як запорука соціальної згуртованості в громадах та сталого розвитку в регіоні» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Королівства Нідерландів.

 

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

 

Керівниця проєкту  – Юлія Толмачова
+38067-783-48-14
[email protected]

Координаторка проєкту – Юлія Бодашевська
+38097-604-33-30
[email protected]


Тематика публікації:                        

Останні публікації цього розділу:

У ліцеї на Сумщині з’явилася модернізована система вентиляції, що забезпечує комфортні умови для навчання

В Україні представили унікальний посібник для молодіжних центрів

Козелецька громада пише стратегію розвитку за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Планування розвитку територіальної громади

У Чорнобаївській громаді на Херсонщині буде реалізовано 4 проєкти, запропоновані мешканцями

Новий безоплатний курс про терапевтичне письмо від Ірени Карпи