Соціальний колайдер 2019 – що це, для кого і для чого?

Цього року «Дивовижні» проводять «Соціальний Колайдер 2019». Це навчальна програма, що посилює роботу активістів і громадських організацій. До 20 січня збираємо заявки на участь у навчанні та ...

Додано:
Victoria Potolokova

Соціальний колайдер з лого
Соціальний колайдер 2019 – що це, для кого і для чого?

Цього року «Дивовижні» проводять «Соціальний Колайдер 2019». Це навчальна програма, що посилює роботу активістів і громадських організацій. До 20 січня збираємо заявки на участь у навчанні та партнерство. Тоді визначимо 5 міст, до яких поїдемо із циклом лекцій.

Запрошуємо подаватися на цей win-win проект як окремих активних містян, так і ГО! Для всіх – це можливість отримати безоплатне навчання з ключових для будь-якого проекту тем. А для організацій – стати нашими партнерами, провести заходи разом та перейняти наші досвіди наживо.

Ми вже відповідали на поширені питання, як обираються міста-переможці й які події будуть там проведені. Розкажемо трохи більше, чому програма важлива не лише для тих, хто її пройде, але і для громадського сектору загалом.

  1. Що таке «Соціальний Колайдер 2019» і чим він корисний?

Навчальна програма складатиметься з циклу відкритих лекцій. Цього року лекції «колайдеру» стосуватимуться основних лайфхаків в різних аспектах роботи громадських організацій – про лідерство, стратегії, фінанси, фандрейзинг, проектний менеджмент, SMM та креативні комунікації. Це продуманий і вивірений набір знань і навичок, який кожній організації точно варто прокачувати.

Конкретні теми лекцій (4 із 7 запропонованих варіантів) обиратимуть за допомогою відкритого опитування учасники з кожного міста. Так програма буде індивідуально «заточена» під конкретні потреби у кожному місті.

Ці навчальні заходи – не теорія, а живий результат накопиченого нами практичного досвіду. Адже за 5 років «Дивовижні» пройшли шлях від волонтерської ініціативи до структурованої громадської організації і продовжують розвиватися. Ми вже знаємо, з якими проблемами стикаєшся на цьому шляху, та як із ними давати раду.

Цей досвід перевірений не лише на нашій організації, а й на тих, хто проходив навчання в минулому. Тішимося позитивними відгуками учасників, які оцінили програму і під час навчання – і (що найголовніше!), в процесі застосування отриманих знань.

  1. Хто може подаватися на програму і як це зробити?
  • По-перше, будь-який активний містянин може заповнити заявку на участь у програмі. Незалежно від того, чи він або вона працює в ГО, чи долучається до корисних проектів та ініціатив, чи просто потребує навчання, щоб прокачати свої можливості творити позитивні зміни. Запрошений кожен, хто хоче підсилити свої фахові знання та навички. Кожен, хто, як і ми, вірить, що працювати ефективніше системно.

► Заповнюй заявку як учасник – і підвищуй шанси твого міста потрапити до п’ятірки переможців!

Навчання буде безкоштовним, оскільки проведення заходів оплачується міжнародними організаціями в рамках інституційного гранту.

 

  • По-друге, громадські організації можуть стати нашими партнерами. Ті, хто стане переможцями, матимуть можливість тісної безпосередньої взаємодії з нами. Ми вважаємо, що саме через взаємодію якнайкраще ширяться підходи, практики, знання.

Заповнюй заявку як партнер – і отримуй можливість спільно працювати з «Дивовижними» в своєму місті. Співпрацею буде не тільки організація одного заходу, наше партнерство буде довшим, глибинним і взаємно корисним обміном досвідом!

  1. Для чого ми проводимо «Соціальний Колайдер 2019»?

Ми щиро віримо в те, що позитивні зміни в країні стають якіснішими, масштабнішими, помітнішими через зміцнення роботи громадських організацій та активістів. Ми зацікавлені в тому, щоб підсилювати інших. Певні, що наш спільний досвід зробить сильнішим не лише кожного окремого учасника програми. Прагнемо синергії – спільного розвитку для всіх, хто його прагне, учасників громадського сектору. Це для нас, організаторів, найцінніший приз. Адже ми хочемо жити в країні із сильним громадянським суспільством!


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

У ліцеї на Сумщині з’явилася модернізована система вентиляції, що забезпечує комфортні умови для навчання

В Україні представили унікальний посібник для молодіжних центрів

Козелецька громада пише стратегію розвитку за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Планування розвитку територіальної громади

У Чорнобаївській громаді на Херсонщині буде реалізовано 4 проєкти, запропоновані мешканцями

Новий безоплатний курс про терапевтичне письмо від Ірени Карпи