Соціальний колайдер 2019 – що це, для кого і для чого?

Цього року «Дивовижні» проводять «Соціальний Колайдер 2019». Це навчальна програма, що посилює роботу активістів і громадських організацій. До 20 січня збираємо заявки на участь у навчанні та ...

Додано:
Victoria Potolokova

Соціальний колайдер з лого
Соціальний колайдер 2019 – що це, для кого і для чого?

Цього року «Дивовижні» проводять «Соціальний Колайдер 2019». Це навчальна програма, що посилює роботу активістів і громадських організацій. До 20 січня збираємо заявки на участь у навчанні та партнерство. Тоді визначимо 5 міст, до яких поїдемо із циклом лекцій.

Запрошуємо подаватися на цей win-win проект як окремих активних містян, так і ГО! Для всіх – це можливість отримати безоплатне навчання з ключових для будь-якого проекту тем. А для організацій – стати нашими партнерами, провести заходи разом та перейняти наші досвіди наживо.

Ми вже відповідали на поширені питання, як обираються міста-переможці й які події будуть там проведені. Розкажемо трохи більше, чому програма важлива не лише для тих, хто її пройде, але і для громадського сектору загалом.

  1. Що таке «Соціальний Колайдер 2019» і чим він корисний?

Навчальна програма складатиметься з циклу відкритих лекцій. Цього року лекції «колайдеру» стосуватимуться основних лайфхаків в різних аспектах роботи громадських організацій – про лідерство, стратегії, фінанси, фандрейзинг, проектний менеджмент, SMM та креативні комунікації. Це продуманий і вивірений набір знань і навичок, який кожній організації точно варто прокачувати.

Конкретні теми лекцій (4 із 7 запропонованих варіантів) обиратимуть за допомогою відкритого опитування учасники з кожного міста. Так програма буде індивідуально «заточена» під конкретні потреби у кожному місті.

Ці навчальні заходи – не теорія, а живий результат накопиченого нами практичного досвіду. Адже за 5 років «Дивовижні» пройшли шлях від волонтерської ініціативи до структурованої громадської організації і продовжують розвиватися. Ми вже знаємо, з якими проблемами стикаєшся на цьому шляху, та як із ними давати раду.

Цей досвід перевірений не лише на нашій організації, а й на тих, хто проходив навчання в минулому. Тішимося позитивними відгуками учасників, які оцінили програму і під час навчання – і (що найголовніше!), в процесі застосування отриманих знань.

  1. Хто може подаватися на програму і як це зробити?
  • По-перше, будь-який активний містянин може заповнити заявку на участь у програмі. Незалежно від того, чи він або вона працює в ГО, чи долучається до корисних проектів та ініціатив, чи просто потребує навчання, щоб прокачати свої можливості творити позитивні зміни. Запрошений кожен, хто хоче підсилити свої фахові знання та навички. Кожен, хто, як і ми, вірить, що працювати ефективніше системно.

► Заповнюй заявку як учасник – і підвищуй шанси твого міста потрапити до п’ятірки переможців!

Навчання буде безкоштовним, оскільки проведення заходів оплачується міжнародними організаціями в рамках інституційного гранту.

 

  • По-друге, громадські організації можуть стати нашими партнерами. Ті, хто стане переможцями, матимуть можливість тісної безпосередньої взаємодії з нами. Ми вважаємо, що саме через взаємодію якнайкраще ширяться підходи, практики, знання.

Заповнюй заявку як партнер – і отримуй можливість спільно працювати з «Дивовижними» в своєму місті. Співпрацею буде не тільки організація одного заходу, наше партнерство буде довшим, глибинним і взаємно корисним обміном досвідом!

  1. Для чого ми проводимо «Соціальний Колайдер 2019»?

Ми щиро віримо в те, що позитивні зміни в країні стають якіснішими, масштабнішими, помітнішими через зміцнення роботи громадських організацій та активістів. Ми зацікавлені в тому, щоб підсилювати інших. Певні, що наш спільний досвід зробить сильнішим не лише кожного окремого учасника програми. Прагнемо синергії – спільного розвитку для всіх, хто його прагне, учасників громадського сектору. Це для нас, організаторів, найцінніший приз. Адже ми хочемо жити в країні із сильним громадянським суспільством!


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

У Вінниці відбувся Форум для комунікації громадянського суспільства та органів влади «Простір взаємодії»

Експерти розповіли про здобутки та виклики децентралізації та диджиталізації адмінпослуг

П’ять організацій Мережі увійшли до 100 кращих доброчинних організацій 2022 року

Міжпоколіннєві ініціативи реалізовували у Тернопільській та Львівській областях

В Тернополі розглядали шляхи покращення якості надання правової допомоги переселенцям та волонтерам

Більш як пів тисячі керівників та фахівців будинків дитини з усієї України завершили масштабне навчання