Соціальна кампанія AHF Ukraine закликає тестуватися на ВІЛ разом із друзями

Київ, 20 червня 2019 року – В Україні стартувала соціальна кампанія «Друзі приводять друзів» Фундації АнтиСНІД-США в Україні (AHF Ukraine). Вона закликає всіх тестуватися на ВІЛ разом із друзями, ...

Додано:
akrasnoplakhtych

Друзі приводять друзів
Соціальна кампанія AHF Ukraine закликає тестуватися на ВІЛ разом із друзями

Київ, 20 червня 2019 року – В Україні стартувала соціальна кампанія «Друзі приводять друзів» Фундації АнтиСНІД-США в Україні (AHF Ukraine). Вона закликає всіх тестуватися на ВІЛ разом із друзями, знайомими та коханими безкоштовно, конфіденційно та швидко (результат за 15 хв) у найближчому пункті тестування по всій Україні.

Понад 242 тисячі людей в Україні живуть з ВІЛ, за оцінками експертів, і близько 100 тисяч із них не знають, що мають ВІЛ-інфекцію, адже вірус імунодефіциту людини може роками жити в організмі без зовнішніх проявів. Незахищені статеві відносини продовжують бути найпоширенішим шляхом інфікування ВІЛ в Україні: орієнтовно двоє з трьох людей (66%) інфікувались ВІЛ під час незахищеного сексу. Це робить ВІЛ-інфекцію загрозою для кожної людини, в житті якої присутній секс.

«Знання ВІЛ-статусу свого партнера є запорукою здорових та довірливих стосунків. Проте  в Україні тестування на ВІЛ парами поширене лише серед людей, які планують вагітність або вже очікують на появу дитини, – розповідає Юлія Квасневська, координатор програм тестування та профілактики Фундації АнтиСНІД-США в Україні. – Насправді ж пройти тестування разом та розкрити свій статус –  найбільший прояв поваги, турботи та довіри один до одного. Це також може стати корисною спільною активністю для друзів чи колег. Партнерське тестування проводиться виключно добровільно. Швидкий тест на ВІЛ – це конфіденційно, зручно, адже до нього не потрібно готуватися і результат можна дізнатися вже за 15 хвилин, та абсолютно безпечно, бо проводиться одноразовими інструментами».

AHF Ukraine_Швидкий тест на ВІЛ_

Соціальна кампанія «Друзі приводять друзів» є частиною глобальної ініціативи AIDS Healthcare Foundation (AHF), спрямованої на популяризацію партнерського тестування. Заклики до тестування на ВІЛ лунають у соціальних мережах та київському метрополітені, де Фундація АнтиСНІД-США в Україні розмістила банери кампанії, а невдовзі з’являться в інших містах країни.

У Києві пройти швидкий, безкоштовний та конфіденційний тест на ВІЛ можна у AHF Checkpoint Kyiv, що відтепер знаходиться на вул. Андрія Малишка, 1 (метро Дарниця) з 10:00 до 20:00 та в суботу з 11:00 до 17:00. Деталі можна дізнатися за телефоном (093,097,099) 109-29-92. Або шукайте пункт тестування у зручному для вас місті по всій Україні на цій карті.

___________________________

AHF (Фундація АнтиСНІД-США) – одна з найбільших неурядових організацій, що реалізує програми з профілактики та тестування на ВІЛ, лікування та підтримки понад 1,1 млн пацієнтів з ВІЛ у 43 країнах світу, в тому числі й в Україні.

AHF Ukraine (Фундація АнтиСНІД-США в Україні) – українське Представництво AHF. Зусиллями Фундації у 2018 році в Україні 133 тис. людей пройшли тестування на ВІЛ, понад 35 тис. ВІЛ-позитивних пацієнтів отримали безкоштовні медичні послуги у 12 регіонах України. 32 млн грн – вклад Фундації в систему охорони здоров’я України для підтримки профілактики, тестування та лікування ВІЛ і супутніх захворювань. Фундація АнтиСНІД-США в Україні забезпечує зв’язок лікаря з пацієнтом на всіх стадіях діагностики та лікування ВІЛ, покриває витрати на проведення дороговартісних обстежень, забезпечує безкоштовне лікування та профілактику опортуністичних інфекцій людей з ВІЛ, забезпечує пацієнтів можливістю звернутися до лікаря в зручний для пацієнта час – через співпрацю з лікарями державних закладів тощо.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Клуб Добродіїв шукає менторів/ок для участі в проекті підтримки підлітків

"Майбутнє конкурентоспроможності Європи" та його уроки для євроінтеграції України

Рейтинг інституційної спроможності відновлення малих і середніх громад до 150 тис. мешканців на прикладі Дніпропетровської області (пілот)

Кодимська громада розпочала розробку стратегії розвитку

Зимноводівська громада: спільний пошук рішень для розвитку

Будувати спільноту в часи війни: як партисипативний театр змінює громади в Україні