Сіємо зерна миру

20-21 липня в Харкові відбулася зустріч грантерів, переможців конкурсу International Alert за підтримки Європейського Союзу. У комфортабельному готелі "Чичиков", по вулиці Гоголя, зустрілися ...

Зустріч грантерів
Сіємо зерна миру

20-21 липня в Харкові відбулася зустріч грантерів, переможців конкурсу International Alert за підтримки Європейського Союзу.

У комфортабельному готелі “Чичиков”, по вулиці Гоголя, зустрілися представники 15 ГО та керівники Програми: Райан Гріст – директор представництва International Alert, Інна Топал, керівник Проекту “Психологічні зерна світу- реабілітація після отримання травми і громадський активізм”, Альона Лук’янчук, провідний менеджер проекту. Відбулася презентація цікавих, суспільно- важливих і корисних проектів.

Це були і літні табори для дітей, які приїхали із зони АТО, а деколи і з місць постійних обстрілів і арт-проекти, що спонукають учасників до миротворення та взаємодовіри, проведення тематичних модульних навчань у школах. Декілька проектів впливали на цільові групи : учасники АТО та їх сім’ї, тимчасово вимушені переселенці.

У своїй промові Райан Гріст, директор представництва International Alert , зауважив, що кожен із проектів має навчальну складову, а учасники зустрічі мають шанс ще й навчатися один у одного. «Можна відверто говорити про те, чим пишаєтеся і які були проблеми. Ви не єдині, хто займається подібними проблемами, -сказав пан Гріст. «Хтось мені розповів, що що три мільйони людей залучено до розбудови миру.Чи це так, мені невідомо, однак я знаю, що залучено дуже багато небайдужих людей. Розбудова миру формується виключно на позитиві. Я чекаю, що такі зустрічі незабаром відбудуться в Донецьку та Луганську, де безліч людей щиро прагне миру. Бо це в природі людини: жити в мирі. Діліться досвідом, запозичайте кращі ідеї. Сьогодні тут панує відкритість, вільність та щедрість»,- зауважив Райан Гріст.

Інна Топал, керівник Проекту “Психологічні зерна світу- реабілітація після отримання травми і громадський активізм” та Альона Лук’янчук, провідний менеджер проекту надали рекомендації учасникам щодо покращення звітності проектів, а також запросили до їх подальшої розробки та вдосконалення в майбутньому. Позаяк найбільш успішні проекти будуть підтримані International Alert  та програмами Європейського Союзу.

Світлана Горова, голова експертної ради ГО «Європейська дослідницька асоціація» підготувала та провела, як модератор, надзвичайно цікаву сесію «Оцінювання впливу реалізованого проекту на цільову групу та середовище. Методики оцінки та вимірювання впливу. Планування очікуваних результатів та довготермінового впливу при плануванні діяльності/проекту».Це дозволило учасникам зустрічі по –новому оцінити свої напрацювання та скласти логічні матриці майбутніх проектів.

Асоціацію “Нові  Горизонти” на цій важливій зустрічі представляли: президент АНГ Олександр Магльона та технічний консультант АНГ Олександр Богінський. Представники громадських організацій Франкового краю подарували учасникам зустрічі буклети «Всі ми різні, – всі ми рівні» та чотири наклади громадської правозахисної газети «Нові Горизонти» із тематичними вкладинками у газету, що стосувалися пріоритетів проекту Асоціації.  Нагадуємо, що Асоціація”Нові  Горизонти” в квітні-червні успішно реалізувала проект “Сіємо зерна світу для взаєморозуміння і довіри”, який мав широкий громадський резонанс. Наступна зустріч відбудеться в серпні в місті Київ, де перспективні проекти матимуть продовження і донорську підтримку.

Прес-консультант Проекту Діана Матковська.

Контактна інформація: Асоціація «Нові Горизонти», м. Дрогобич, Львівська обл. вул Трускавецька, 64/1 к. 6. а/с 7. Тел / факс 0324435762, ел. пошта: magliona@ ukrpost.ua


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

У Житомирі обговорили Рік дії Закону «Про медіа»

Захоплююча подорож до внутрішнього ресурсу: підсумок майстер-класів від Центру АХАЛАР

Інклюзивне відновлення та відбудова: конференція та рекомендації від експертів

В Україні запустили онлайн-курси англійської для працівників ДСНС

Українські благодійники отримали високу оцінку від моніторингової місії Americares

Перспективи міжнародної STEM-стандартизації закладів освіти України у 2024 році

  • Gektor89

    Дуже перепрошуємо за неточність написання прізвища пані Альони: вона, – Лук’янчук.