Sabine Freizer, Представниця ООН Жінки в Україні, відвідала Соцквартиру у Києві

3 листопада Представниця ООН Жінки в Україні Сабін Фрейзер (Sabine Freizer) відвідала Соціальну квартиру та Денний центр «Право на здоров’я» у Києві.Команда МБФ «Українська фундація громадського ...

Додано:
healthrightorgua

photo_2023-11-08_15-29-09
Sabine Freizer, Представниця ООН Жінки в Україні, відвідала Соцквартиру у Києві

3 листопада Представниця ООН Жінки в Україні Сабін Фрейзер (Sabine Freizer) відвідала Соціальну квартиру та Денний центр «Право на здоров’я» у Києві.

Команда МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ) радо зустріла пані Сабін на локації наших проєктів — безпечних просторів для жінок та жінок із малолітніми дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах.

Актуальність візиту зумовлена нашою тісною співпрацею з ООН Жінки в Україні, адже з квітня 2022 року ми успішно реалізуємо спільний проєкт — онлайн-платформу Safewomenhub.

 photo_2023-11-08_15-29-29

Онлайн-платформа SafeWomenHub — це віддалений сервіс психосоціального та юридичного консультування для жінок, які постраждали від насильства, або опинились у складних життєвих обставинах.

На онлайн-платформі працюють психологині, соціальні працівниці та юристка. Вони надають послуги екстреної підтримки та психосоціальної допомоги, а також здійснюють перенаправлення до партнерських організацій та установ для отримання комплексних послуг та подальшого супроводу у розв’язанні нагальних питань.

Соціальна квартира та Центр “Право на здоров’я” стали невіддільною частиною системи комплексних послуг, що надаються онлайн-платформою SafeWomenHub для жінок та дітей, які постраждали від війни або насильства.

Жінки, які звертаються за психосоціальними послугами та підтримкою через онлайн-платформу SafeWomenHUB, за необхідності, перенаправляються до Соціальна квартира для жінок з дітьми «Право на здоров’я»

Соціальні квартири здатні забезпечити тимчасовий анонімний прихисток для жінок та жінок з дітьми та надати їм широкий спектр послуг — від пошуку роботи та житла до оформлення документів, психологічної допомоги як матерям, так і дітям.

У Соціальній квартирі пані Сабін та її колеги зустрілись із представницями нашої команди — Галиною Скіпальською, виконавчою директоркою УФГЗ, Анною Саєнко, заступницею директорки УФГЗ, Ганною Лемешко, координаторкою проєкту SafeWomenHub. Крім того, у Квартирі гостей зустрічали фахівчині, які щодня проживають та працюють із мешканками прихистку — психологині та соціальні працівниці.

Важливо зазначити, що під час зустрічі пані Сабін разом із командою УФГЗ обговорили результати впровадження проєкту SafeWomenHub, його ключові досягнення та напрямки реалізації.

Директорка УФГЗ Halyna Skipalska познайомила пані Сабін з моделлю функціонування Соціальних квартир та Денних центрів «Право на здоров’я», поділилася багаторічним досвідом організації щодо впровадження проєктів допомоги вразливим групам населення.

photo_2023-11-08_15-42-42

Пані Сабін поспілкувалася з клієнтками та їх дітьми у Денному центрі. Наші клієнтки щиро розповіли свої історії успіху, а також зробили гостям подарунки — ляльки та мило, зроблені власноруч.

Дякуємо пані Сабін та колегам з ООН Жінки в Україні за їх підтримку та чуйність до тих, хто потребує допомоги. Продовжуємо працювати разом та посилювати міжнародну співпрацю задля впровадження соціально-значущих проєктів.

Проєкт SafeWomenHUB впроваджується МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» за технічної підтримки UN Women Ukraine / ООН Жінки в Україні та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF) Women’s Peace & Humanitarian Fund


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Клуб Добродіїв шукає менторів/ок для участі в проекті підтримки підлітків

"Майбутнє конкурентоспроможності Європи" та його уроки для євроінтеграції України

Рейтинг інституційної спроможності відновлення малих і середніх громад до 150 тис. мешканців на прикладі Дніпропетровської області (пілот)

Кодимська громада розпочала розробку стратегії розвитку

Зимноводівська громада: спільний пошук рішень для розвитку

Будувати спільноту в часи війни: як партисипативний театр змінює громади в Україні