Розпочався конкурс творчих робіт імені Героя Небесної Сотні Назара Войтовича

Сьогодні, 30 листопада 2016 р., у Львівській національній академії мистецтв було оголошено про початок конкурсу творчих робіт імені Героя Небесної Сотні Назара Войтовича «Значення Євромайдану для ...

ВОЙТОВИЧ_5
Розпочався конкурс творчих робіт імені Героя Небесної Сотні Назара Войтовича

Сьогодні, 30 листопада 2016 р., у Львівській національній академії мистецтв було оголошено про початок конкурсу творчих робіт імені Героя Небесної Сотні Назара Войтовича «Значення Євромайдану для становлення демократичної європейської України». На Вченій раді академії, де і було оголошено про конкурс, побував батько Назара – Юрій Войтович, який, виголошуючи промову, не зміг втриматися від сліз, адже втратив єдиного сина. Також на заході були присутні кілька сімей загиблих героїв Небесної Сотні. Від їхнього імені, а заразом від імені громадської організації «Родина Героїв Небесної Сотні», що є співорганізатором конкурсу, виступав Микола Жеребний.

Уже зовсім згодом отримаємо перші мистецькі твори, які вшанують пам’ять наймолодшого героя Небесної Сотні – тернополянина Назара Войтовича, який мріяв навчатися у Львівській національній академії мистецтв, але загинув на Майдані. Також, конкурс має на меті популяризацію ідей життєствердності та патріотизму, втілених у живописі, скульптурі, мозаїці, розписі та інших видах образотворчого мистецтва. Твори обов’язково мають пропагувати цінності Революції Гідності та європейське майбутнє України. Взяти участь у конкурсі можуть тільки студенти Львівської національної академії мистецтв. Зробити це вони зможуть до 10 березня 2017 р., коли буде закінчено приймання заявок, а вже 10 травня буде підбито підсумки конкурсу.

Віталій Гайсенюк, менеджер проекту «Відзнаки Героїв»


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Інклюзивне відновлення та відбудова: конференція та рекомендації від експертів

В Україні запустили безкоштовні онлайн-курси англійської для працівників ДСНС

Українські благодійники отримали високу оцінку від моніторингової місії Americares

Перспективи міжнародної STEM-стандартизації закладів освіти України у 2024 році

Відкриваємо шлях до майбутнього за допомогою "НАВІГАТОРА МАЙБУТНЬОГО"

Що думаєте про тему деінституціалізації?