Реалізовано проєкт “Розбудова дитячих зон в ЦНАП м. Києва”

В межах реалізації проєкту «Волонтерство: від усвідомлення до дії», Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення разом з Українською молодіжною правничою асамблеєю, ...

pexels-markus-spiske-168866
Реалізовано проєкт “Розбудова дитячих зон в ЦНАП м. Києва”

В межах реалізації проєкту «Волонтерство: від усвідомлення до дії», Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення разом з Українською молодіжною правничою асамблеєю, Благодійним фондом «Об’єднання світових культур» та за підтримки ДП «Центр захисту інформаційного простору України» реалізували субпроєкт «Розбудова дитячих зон в ЦНАП м. Києва».

Так, спільними зусиллями коаліції інститутів громадянського суспільства, Департаменту (Центру) надання адміністративних послуг виконавчого органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) було передано дитячі книжки та розважальні ігри, що вже найближчий час надійдуть до 15 центрів надання адміністративних послуг та будуть розміщені у дитячих зонах для вільного користування дітьми.

«Щоб зробити цікавішим час очікування дитини, коли батьки оформлюють документи, благодійний фонд «Об’єднання світових культур» долучився до акції «Розбудова дитячих зон в ЦНАП м. Києва» своїх партнерів та передав центрам надання адміністративних послуг у м. Києві цікаві розвиваючі настільні ігри для облаштування дитячих зон», – зазначила директорка благодійного фонду Олена Кобець.

В свою чергу, виконавчий директор Українського координаційного центру з підвищення правової освіти населення Сошников Антон Олександрович підкреслив, що Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення разом з партнерськими організаціями планують продовжити підтримку дитячих кімнат та дитячих зон в інших державних установах, в тому числі за межами міста Києва.

 


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Досліджуються потреби бізнесу та наявні механізми його підтримки

На Яворівщині розпочинається проєкт «Шлях до Європи: як різні громади використовують можливості євроінтеграції»

Ветеранські політики компаній: програма “МХП Поруч” серед кращих у національному дослідженні

Доплата сімейним лікарям за обслуговування ветеранів та ветеранок: підтримка медичних працівників для якісної допомоги

Мене чують та слухають: майстерня з форум-театру для жінок “Діалоги під час війни”

Коли комунікація — ключ до змін: півсотні жінок з Кропивницького навчалися адвокатувати свої ідеї