#letshelpbabusya. П’ята хвиля всеукраїнського флешмобу

П'ятий всеукраїнський флешмоб #letshelpbabusya 23 липня підтримали волонтери по всій країні. Флешмоб організовує міжнародний благодійний фонд Let's help з 2018 року, раніше він був відомий як ...

П'яту хвилю флешмобу #letshelpbabusya підтримали волонтери по всій Україні
#letshelpbabusya. П’ята хвиля всеукраїнського флешмобу

П’ятий всеукраїнський флешмоб #letshelpbabusya 23 липня підтримали волонтери по всій країні. Флешмоб організовує міжнародний благодійний фонд Let’s help з 2018 року, раніше він був відомий як #letshelpbabushkas. Цього разу до флешмобу приєдналося 22 міста та селища, завдяки участі 208 волонтерів Києва та регіонів. Активні жителі України працювали в 87 локаціях  17 регіонів: Черкаської, Дніпропетровської, Одеської областей, Львова, Чернігова, Чернівців, Івано-Франківська, Полтави, Сум, Житомира та інших регіонів.

Свідомі жителі України працювали в 50 магазинах столиці та 34 локаціях

Свідомі жителі України працювали в 50 магазинах столиці та 34 локаціях Черкаської, Дніпропетровської, Одеської областей, Львова, Чернігова, Чернівців, Івано-Франківська, Полтави, Сум, Житомира та інших регіонів.

У цей день з 9:00 до 14:00 дня волонтери чергували в залах супермаркетів, пропонували людям поважного віку доповнити їх кошика продуктами та оплатити їх покупки.

Мета флешмобу: привернути увагу громадськості до критичної ситуації, в якій опинилися самотні літні люди України. Близько 300 000 пенсіонерів України щомісяця отримують мінімальну пенсійну виплату в розмірі 1564 гривень. Молодій родині цих коштів вистачає на кілька закупівель в супермаркетах або на один похід в ресторан. Але старенькі бабусі й дідусі повинні зі своєї пенсії оплатити комунальні послуги, придбати продукти, ліки.

Приєднатися до флешмобу могли небайдужі з усіх куточків України. У флешмобі традиційно взяли участь відомі люди, лідери думок і блогери. 

Дар'я Малахова оплачувала покупки пенсіонерів в одному з магазинів Києва.

Дар’я Малахова оплачувала покупки пенсіонерів в одному з магазинів Києва.

Після флешмобу волонтери поділилися своїми враженнями: 

“Складно описати словами наскільки важлива його місія – подарувати радість тим, хто пройшов довгий життєвий шлях і зараз проживає не кращі свої часи. Нам пощастило сьогодні зустріти чудових людей похилого віку, які зберегли в душі рідкісні людські якості, що не втратили віру в добро. Почуття переповнювали нас та бабусь, які не стримували сліз, змішаних сліз гіркоти та радості. Дякую вам, дорогі бабусі та дідусі, що ви у нас є. Спасибі, ангели добра МБФ Let’s help”, – написала Сніжана Даневич з Херсону. 

Після флешмобу волонтери поділилися своїми враженнями.

Після флешмобу волонтери поділилися своїми враженнями.

“Мені було приємно допомагати людям і бачити їх щиру вдячність. Багатьом з них дійсно потрібна допомога. Я вважаю, що такі акції є корисними не лише для пенсіонерів, а й для волонтерів та організаторів – роблячи добру справу, маєш змогу  відволіктися від власних негараздів і налаштуватися на позитивну хвилю. Для мене цей захід став класним нагадуванням, що зміни у суспільстві й свідомості людей починаються з простих добрих вчинків і вибору, який ми робимо щодня, хоч він не завжди є помітним“, – розповіла Єлизавета Кравченко з Сум.

П'ятий всеукраїнський флешмоб #letshelpbabusya 23 липня підтримали волонтери по всій країні.

П’ятий всеукраїнський флешмоб #letshelpbabusya 23 липня підтримали волонтери по всій країні.

 

Довідка:

Флешмоб проводить міжнародний благодійний фонд Let’s help з 2018 року. За цей час до акції долучилося більше ніж 500 волонтерів з усієї країни. Загальна сума, яка була витрачена на оплату чеків під час проведення флешмобів, перевищила 400 000 грн.

Let’s Help був створений в 2015 році сім’єю Бондаренко, засновниками ГК «Ліга», яка з 1991 року працює на ринку України. Засновники «Let’s Help» покривають всі адміністративні витрати фонду, що дає можливість 100% благодійних внесків, витрачати на реалізацію програм: «Гідна старість», «Універсальне середовище», «Волонтерчики», флешмоб #letshelpbabusya, інші програми і акції.


Тематика публікації:                                        

Останні публікації цього розділу:

30 українських громад створять комунікаційні стратегії

Понад 200 учнів з двох областей взяли участь у ярмарку підприємництва Junior EXPO-2024 в Хмельницькому

Яких інтеграційних заходів потребують ВПО на третьому році війни

Мережа правового розвитку — 2024: інновації інструментів доступу до правосуддя та відповідальне членство

Skills4Recovery та JA Ukraine провели ярмарок молодіжного підприємництва Junior EXPO-2024 у Хмельницькому

Український молодіжний фонд уклав Меморандум з ЮНІСЕФ