ПРООН запускає онлайн-курс зі сталого розвитку для бізнесу

Українські підприємці, які прагнуть перейти від лінійної до циркулярної  економіки, відтепер можуть пройти новий інноваційний онлайн-курс, який допоможе зробити їхні бізнес-моделі більш відповідними ...

Курс із назвою «Як діяти далі: бізнесу про сталий розвиток» 
ПРООН запускає онлайн-курс зі сталого розвитку для бізнесу

Українські підприємці, які прагнуть перейти від лінійної до циркулярної  економіки, відтепер можуть пройти новий інноваційний онлайн-курс, який допоможе зробити їхні бізнес-моделі більш відповідними принципам сталого розвитку.

Курс із назвою «Як діяти далі: бізнесу про сталий розвиток» започатковано Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні. Мета курсу – допомогти бізнесам інтегрувати Цілі сталого розвитку ООН у власні стратегії розвитку бізнесу.

Постійна представниця ПРООН в Україні Дафіна Ґерчева зауважила, що бізнесу не потрібно робити вибір між економічною успішністю та принципами сталого розвитку. «Приватний сектор може бути соціально й екологічно відповідальним, водночас залишаючись успішним бізнесом і сприяючи досягненню 17 Цілей сталого розвитку», – каже пані Ґерчева.

Вона також додала, що, інтегруючи Цілі сталого розвитку у свої стратегії розвитку, приватний сектор може допомогти у вирішенні цілої низки проблем – від продовольчої небезпеки і змін клімату до поширення моделей виробництва та споживання, що суперечать принципам сталого розвитку.

«У всьому світі відповідальні компанії стають носіями змін, інвестуючи в суспільні блага і захист планети, вибудовуючи партнерство з владою та громадськістю. В Україні бізнес також відіграє вирішальну роль у досягненні прогресу в реалізації національної програми розвитку та пріоритетів країни», – зазначила Постійна представниця ПРООН в Україні.

Програма курсу складається з чотирьох модулів, у кожному з яких зібрано коментарі експертів, практичні поради, європейську практику впровадження Цілей сталого розвитку малим і середнім бізнесом. Усі, хто успішно пройдуть курс, отримають відповідний сертифікат.

Курс розроблено у рамках проєкту «Онлайн-освіта задля сталого розвитку», який реалізовується Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Уряду Німеччини, наданої через Німецьке товариство міжнародного співробітництва (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH). У рамках проєкту було розроблено ще два онлайн-курси зі сталого розвитку – для громадських активістів і для державних службовців. Усі три курси безкоштовні й доступні на українських освітніх платформах. 

Партнерами курсу «Як діяти далі: бізнесу про сталий розвиток» є Львівська бізнес-школа Українського католицького університету і неурядова організація Prometheus.


Тематика публікації:              

Останні публікації цього розділу:

Відчуття безпеки та інструменти впливу на його поліпшення: результати апробації у трьох громадах

Впровадження принципів сталого розвитку в Україні поки на початковій стадії, але головне – це залучати громади

На Хмельниччині провели дослідження розвитку соціального підприємництва у регіоні

Молодь Ріпкинської, Городнянської та Менської громад вчились впливати на життя своїх громад

Опитування громадських організацій від Представництва ЄС в Україні

У Городнянській громаді визначали сильні сторони та можливості для розвитку