ПРООН запускає навчальну онлайн-платформу для підтримки місцевого самоврядування та розвитку громад

Програма розвиту ООН (ПРООН) в Україні оголошує запуск навчальної онлайн-платформи «Школа спроможних громад», аби зробити місцеве врядування ефективнішим та сприяти процвітанню громад. Платформу ...

_9abe16a24ef8a7607305a60a29c9335f
ПРООН запускає навчальну онлайн-платформу для підтримки місцевого самоврядування та розвитку громад

Програма розвиту ООН (ПРООН) в Україні оголошує запуск навчальної онлайн-платформи «Школа спроможних громад», аби зробити місцеве врядування ефективнішим та сприяти процвітанню громад. Платформу створено в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру на кошти, виділені Європейським Союзом.

«Школа спроможних громад» – це онлайн-майданчик, який допоможе органам місцевого самоврядування професійно зростати та розвиватись, аби швидко та вчасно забезпечувати потреби своїх громад. Відтепер представники місцевого самоврядування та активні мешканці громад зможуть отримувати нові знання, не полишаючи власних домівок та не наражаючи своє та здоров’я своїх близьких на небезпеку можливого інфікування коронавірусом.

Запит на створення простої та зручної для користувачів навчальної платформи існував серед громад уже давно, а зі спалахом коронавірусу потреба у такому ресурсі закономірно зросла, як пояснює координаторка компоненту «Місцеве самоврядування та реформа з децентралізації влади» Програми ООН із відновлення та розбудови миру Олена Рудич.

Представники органів місцевого самоврядування, громадські організації та всі охочі можуть пройти онлайн-курси за різноманітними темами, зокрема:

  • інтегрована система надання публічних послуг у громаді;
  • застосування теорії змін у стратегічному плануванні розвитку ОТГ;
  • прозоре та підзвітне врядування в бюджетному процесі;
  • причини виникнення корупції та успішні практики боротьби з нею;
  • формування ефективної мережі закладів освіти в громаді;
  • практика міжмуніципального співробітництва;
  • підхід, орієнтований на пацієнта (участь пацієнтів у наданні медичних послуг).

Навчальні програми, розроблені провідними фахівцями та фахівчинями, орієнтовані на практичне застосування і досягнення результатів, при цьому викладені у простій і зрозумілій формі. По завершенні кожного курсу можна отримати безкоштовний сертифікат.

«У Програмі ООН із відновлення та розбудови миру ми підтримуємо та розвиваємо інноваційні підходи до навчання і впевнені, що завдяки серії онлайн-курсів, які вже доступні на нашій платформі, громади зможуть досягти ще більших успіхів», – додала пані Рудич.

Усі курси Школи спроможних громад доступні за посиланням: https://unrpp.school/

Довідка

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

 

Джерело: decentralization.gov.ua.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

У громадах Півдня України проводять картування місцевого неурядового сектору

Правоохоронці та фахівці громад Чернігівщини посилюють спроможність з протидії гендерно зумовленому насильству

Участь громадян у процесах відновлення: кейс Березнегуватської громади (Миколаївщина)

Відбулась настановча сесія програми «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення»

Курси англійської для переселенців стартують у 8 містах України

У Тернополі нагородили переможців всеукраїнського конкурсу «Золотий фліпчарт»