Проєкт Карти правових реформ для громадянського суспільства: презентація вже завтра

24 червня 2020 року громадські експерти презентують проєкт Карти правових реформ для громадянського суспільства в Україні – комплексний документ, у якому викладені ключові реформи та правові зміни, ...

time-371226_1280
Проєкт Карти правових реформ для громадянського суспільства: презентація вже завтра

24 червня 2020 року громадські експерти презентують проєкт Карти правових реформ для громадянського суспільства в Україні – комплексний документ, у якому викладені ключові реформи та правові зміни, яких потребує громадянське суспільство України у 2021-2025 рр. 

У документі відображені пропозиції організацій громадянського суспільства із різних сфер: громадських організацій, які працюють у суспільно-політичній сфері, благодійних фондів, правозахисних і екологічних груп, локальних об’єднань громадян, які відстоюють інтереси своєї громади тощо. 

Організаторами заходу є Центр демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) спільно з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) у консорціумі з ІСАР Єднання в рамках проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України».

Карта правових реформ для громадянського суспільства – це аналітичний, візійний та полісі-документ, що містить бачення громадянського сектору щодо пріоритетів реформування та покращення правового середовища для організацій громадянського суспільства України на 2021-2025 рр. Вона стала напрацюванням понад 150 представників організацій громадянського суспільства з різних регіонів України. Цей документ має стати основою нової Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні.

Захід відбудеться завтра, 24 червня, з 10:00 до 12:00, трансляція буде доступна на сторінках Центру демократії та верховенства права у Facebook та Youtubе

Програма презентації доступна за посиланням.

Робоча мова заходу – українська. Також буде забезпечено синхронний переклад на англійську мову.

Ця подія стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (АМР США) в межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», який реалізується ІСАР Єднання у партнерстві з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ).

 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Щоб було без "хламу": у Краматорську стартував масштабний проєкт щодо поліпшення стану реклами

Вікі любить пам'ятки: за кількістю фото Україна посіла перше місце

Тут курять. Чому необхідно посилювати антитютюнове законодавство

Новий комікс про журналістську етику від Олександра Грехова

Mezzanine, Masterskaya та Інститут звуку отримали грантову підтримку від «Креативної Європи»

Громадський центр правосуддя подав скаргу до Європейського суду з прав людини щодо порушення Україною права на справедливий суд