Проєкт Карти правових реформ для громадянського суспільства: презентація вже завтра

24 червня 2020 року громадські експерти презентують проєкт Карти правових реформ для громадянського суспільства в Україні – комплексний документ, у якому викладені ключові реформи та правові зміни, ...

time-371226_1280
Проєкт Карти правових реформ для громадянського суспільства: презентація вже завтра

24 червня 2020 року громадські експерти презентують проєкт Карти правових реформ для громадянського суспільства в Україні – комплексний документ, у якому викладені ключові реформи та правові зміни, яких потребує громадянське суспільство України у 2021-2025 рр. 

У документі відображені пропозиції організацій громадянського суспільства із різних сфер: громадських організацій, які працюють у суспільно-політичній сфері, благодійних фондів, правозахисних і екологічних груп, локальних об’єднань громадян, які відстоюють інтереси своєї громади тощо. 

Організаторами заходу є Центр демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) спільно з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) у консорціумі з ІСАР Єднання в рамках проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України».

Карта правових реформ для громадянського суспільства – це аналітичний, візійний та полісі-документ, що містить бачення громадянського сектору щодо пріоритетів реформування та покращення правового середовища для організацій громадянського суспільства України на 2021-2025 рр. Вона стала напрацюванням понад 150 представників організацій громадянського суспільства з різних регіонів України. Цей документ має стати основою нової Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні.

Захід відбудеться завтра, 24 червня, з 10:00 до 12:00, трансляція буде доступна на сторінках Центру демократії та верховенства права у Facebook та Youtubе

Програма презентації доступна за посиланням.

Робоча мова заходу – українська. Також буде забезпечено синхронний переклад на англійську мову.

Ця подія стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (АМР США) в межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», який реалізується ІСАР Єднання у партнерстві з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ).

 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Відчуття безпеки та інструменти впливу на його поліпшення: результати апробації у трьох громадах

Впровадження принципів сталого розвитку в Україні поки на початковій стадії, але головне – це залучати громади

На Хмельниччині провели дослідження розвитку соціального підприємництва у регіоні

Молодь Ріпкинської, Городнянської та Менської громад вчились впливати на життя своїх громад

Опитування громадських організацій від Представництва ЄС в Україні

У Городнянській громаді визначали сильні сторони та можливості для розвитку