Проект «Молодь – каталізатор змін» виходить на новий етап – дослідження громадської думки

З березня ГО «Молода Черкащина» співпрацює з трьома ОТГ – Руськополянською, Чигиринською і Канівською – області з метою ввести в управління новостворених громад практики залучення молоді до прийняття ...

Додано:
nalyvinna

IMG_9057
Проект «Молодь – каталізатор змін» виходить на новий етап – дослідження громадської думки

З березня ГО «Молода Черкащина» співпрацює з трьома ОТГ – Руськополянською, Чигиринською і Канівською – області з метою ввести в управління новостворених громад практики залучення молоді до прийняття рішень та налагодити діалог влади і молоді. Співпраця відбувається у межах проекту “Молодь – каталізатор змін”, який втілюється за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Алла Скрипнік, керівниця проекту: «Ми хотіли не просто, образно кажучи, подарувати рибу громадам, а навчити ловити – дати вудку. Для цього у квітні провели дводенний навчальний семінар, під час якого учасники отримали знання про методики пратисипативних практик та користь від їхнього застосування».

Тепер настав час застосувати на практиці отримані знання. Перший крок – провести фокус-групові дослідження, які допоможуть з’ясувати чим живе громада, що думає молодь про об’єднання, які проблеми потребують першочергової уваги і, що не менш важливо, як молодь готова долучитися до вирішення цих проблем.

Вікторія Феофілова, керівниця ГО «Молода Черкащина»: «Якісні та кількісні дослідження, які відбудуться у межах проекту, мають допомогти дослідити молодіжні проблеми кожної з громад та потенціал місцевої молоді до залучення до прийняття рішень».

Алла Скрипнік, керівниця проекту: «Наша мета – не просто дізнаватися про проблеми, ресурси та мрії молоді об’єднаних громад. Ми хочемо, щоб в ОТГ побачили величезний позитивний потенціал, який несе в собі залучення молодих людей до прийняття рішень».

Перші фокус-групи під керівництвом експертів проекту були проведені в селі Руська Поляна, містах Канів та Чигирин. На черзі – практичне застосування отриманих знань. Представники об’єднаних громад самостійно проведуть ще одну фокус-групу в своїй ОТГ.

Програма «U-LEAD з Європою» спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

У Чернівцях відбувся ярмарок молодіжного підприємництва Junior EXPO-2024

«Трансформація чи відбудова»: у Львові відбувся фінальний захід проєкту «Майстри змін»

Навантаження на медичну галузь зросло з початком великої війни

Визначення потреб та проблем доступності допомоги і послуг для ВПО, які мешкають у місті Рівне

Лановецька громада на Тернопільщині отримала 2 тисячі контейнерів для ТПВ від Програми USAID DOBRE

У Харкові облаштують школи в протирадіаційних укриттях