Про роль блогера в правозахисній діяльності в Криму

29 серпня представники кримського громадянського суспільства в складі двох десятків активних людей взяли участь в семінарі «Роль блогера в правозахисній діяльності в Криму».Головною темою заходу ...

Додано:
Vitalii Khomutov

IMG-7565
Про роль блогера в правозахисній діяльності в Криму

29 серпня представники кримського громадянського суспільства в складі двох десятків активних людей взяли участь в семінарі «Роль блогера в правозахисній діяльності в Криму».

Головною темою заходу стала правозахисна діяльність і її роль в Криму. Не секрет, що міжнародні інститути стурбовані ситуацією зі станом прав людини і свободою слова в Криму, тому дуже висока роль кримських незалежних правозахисників у виявленні та висвітленні фактів порушень прав і свобод в Криму.

Також обговорили роль блогерів у виявленні і висвітленні порушень прав людини в Криму. Обговорили механізми і важливість взаємодії блогерів з правозахисниками. Важливим блоком семінару стала тема «Блогерське розслідування в Криму: можливості, способи, результати і наслідки». Для розуміння ситуації спільно обговорили тему “Кримські блогери: сегментація, потенціал”.

Не дивлячись на всі заборони та утиски в Криму потихеньку формується незалежне громадянське суспільство, зруйноване в 2014 році. І саме це громадянське суспільство буде впливати на суспільство, щоб поважати норми міжнародного права і сприяти їх реалізації в Криму.

Семінар пройшов за ініціативою громадського руху кримських незалежних активістів і блогерів “Вільний Крим“. 


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Зимноводівська громада: спільний пошук рішень для розвитку

Будувати спільноту в часи війни: як партисипативний театр змінює громади в Україні

Молодіжні ради отримали компʼютерну техніку та оснащення для роботи

ProjectPro: підтримка Європейського Союзу для українського бізнесу

Практика Театру Пригноблених увійшла до альбому інклюзивних мистецьких практик в Україні

Відчуття безпеки та інструменти впливу на його поліпшення: результати апробації у трьох громадах