Про роль блогера в правозахисній діяльності в Криму

29 серпня представники кримського громадянського суспільства в складі двох десятків активних людей взяли участь в семінарі «Роль блогера в правозахисній діяльності в Криму».Головною темою заходу ...

Додано:
Vitalii Khomutov

IMG-7565
Про роль блогера в правозахисній діяльності в Криму

29 серпня представники кримського громадянського суспільства в складі двох десятків активних людей взяли участь в семінарі «Роль блогера в правозахисній діяльності в Криму».

Головною темою заходу стала правозахисна діяльність і її роль в Криму. Не секрет, що міжнародні інститути стурбовані ситуацією зі станом прав людини і свободою слова в Криму, тому дуже висока роль кримських незалежних правозахисників у виявленні та висвітленні фактів порушень прав і свобод в Криму.

Також обговорили роль блогерів у виявленні і висвітленні порушень прав людини в Криму. Обговорили механізми і важливість взаємодії блогерів з правозахисниками. Важливим блоком семінару стала тема «Блогерське розслідування в Криму: можливості, способи, результати і наслідки». Для розуміння ситуації спільно обговорили тему “Кримські блогери: сегментація, потенціал”.

Не дивлячись на всі заборони та утиски в Криму потихеньку формується незалежне громадянське суспільство, зруйноване в 2014 році. І саме це громадянське суспільство буде впливати на суспільство, щоб поважати норми міжнародного права і сприяти їх реалізації в Криму.

Семінар пройшов за ініціативою громадського руху кримських незалежних активістів і блогерів “Вільний Крим“. 


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

«Сусідська варта» на Одещині сприяє вирішенню безпекових проблем у громадах

Забезпечення якісної освіти в громаді в умовах децентралізації

Оновлені умови дистанційного навчання у школах

Триває онлайн-курс про дистанційне навчання

Уряд виділив понад пів мільярда гривень на дезінфекційні засоби для шкіл

Гречка, концерти та дитячі майданчики: чому передвиборча «благодійність» шкодить благодійному сектору