Про ефективну комунікацію та право на інформацію

У XXІ столітті інформація є «повітрям» сучасного суспільства. Не маючи необхідної та об’єктивної інформації, неможливо прийняти правильне і виважене рішення. Не доносячи інформацію про свою ...

Додано:
kobzar

DSC00324
Про ефективну комунікацію та право на інформацію

У XXІ столітті інформація є «повітрям» сучасного суспільства. Не маючи необхідної та об’єктивної інформації, неможливо прийняти правильне і виважене рішення. Не доносячи інформацію про свою діяльність, дуже складно знайти підтримку серед громадськості та реалізувати задумане.

Тому Чугуївська правозахисна група ініціювала проведення тренінгу з питань комунікації та налагодження ефективної взаємодії на локальному рівні між владою, громадськістю та ЗМІ.

У навчальному заході, що відбувся 23 січня на базі Чугуївської районної ради, взяли участь працівники органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад, представники неурядових організацій та громадські активісти з Великобурлуцького, Дворічанського, Куп’янського та Печенізького районів Харківської області.

В якості тренера виступив експерт з питань комунікації та доступу до інформації, голова Центру правових та політичних досліджень «ДУМА», колишній регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Харківській області Юрій Чумак.

У новітньому інформаційному суспільстві інформація, вміння її опрацьовувати, якість, актуальність, форма і методи подачі стають запоруками успіху. На тренінг були запрошені представники невеликих міст та містечок Харківщини. Їх вчили, як комунікувати між собою, як інформувати про свою діяльність, як долучати до своїх лав нових членів та волонтерів.

Були розглянуті наступні питання:

- Як збирати та поширювати інформацію?

- Основи законодавства про доступ до публічної інформації.

- Як налагодити комунікацію між громадськістю, владою та ЗМІ?

- Правила підготовки інформаційних матеріалів.

- Планування та проведення комунікаційних кампаній.

Заняття відбувалося в цікавій інтерактивній формі, супроводжувалося практичними прикладами та вправами. Кожен з учасників (учасниць) отримав для себе чимало нових корисних знань та навичок.

Основне завдання проекту «Зміни в громаді починаються з тебе» – створення в цих населених пунктах коаліцій громадських організацій, які в подальшому будуть здатні адвокатувати реформи на місцях, вирішувати проблеми на локальному рівні, бути агентами змін.

Довідка: Тренінг організований Чугуївською правозахисною групою в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст заходу є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.


Тематика публікації:              

Останні публікації цього розділу:

Поліцейські, освітяни і ОГС обговорили результати спільної трирічної роботи за підтримки ЄС над створенням безпечного цифрового середовища для дітей

У ліцеї на Сумщині з’явилася модернізована система вентиляції, що забезпечує комфортні умови для навчання

В Україні представили унікальний посібник для молодіжних центрів

Козелецька громада пише стратегію розвитку за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Планування розвитку територіальної громади

У Чорнобаївській громаді на Херсонщині буде реалізовано 4 проєкти, запропоновані мешканцями