Презентували Мапу доступності міста в додатку DOSTUPNO

В прес-центрі Українського кризового медіа-центру презентували Мапу доступності міста для маломобільних груп населення в додатку DOSTUPNO. Мапа покриває 28 міст України, в ньому людина може шукати ...

51207226839_448b3c9d07_c
Презентували Мапу доступності міста в додатку DOSTUPNO

В прес-центрі Українського кризового медіа-центру презентували Мапу доступності міста для маломобільних груп населення в додатку DOSTUPNO. Мапа покриває 28 міст України, в ньому людина може шукати доступне місце куди вона хоче дістатися використовуючи відповідні фільтри. Серед них зручний хід, вхід з тваринами, паркінг, вбиральня. Також можна навіть вводити ширину свого візка для того щоб перевірити чи пройде він в той чи інший простір. 

За словами Дмитра Щебетюка, засновника ініціативи DOSTUPNO.UA, додаток створено не лише для людей з інвалідністю. Він буде корисним літнім людям, батькам з візочками, вагітним, тим, хто тимчасово має труднощі з пересуванням або просто для мандрівників з валізами. 

«Загалом, наша мета – це рівні можливості незалежно від рівня мобільності. З 2015 року ми сформували тренд доступності для всіх. Додаток допомагає знайти місця, куди можуть потрапити маломобільні групи населення, але доступність потрібна практично всім людям у різні періоди життя. Ми у своїй діяльності ніколи не акцентуємо увагу на тому, що людина на візку. Ми просуваємо нормалізацію інвалідності», – розповів він. 

Останні 2 тижні команда DOSTUPNO.UA працювала над наповненням додатку доступними місцями в Києві. Кілька закладів було нагороджено за доступність. Користувачі додатку можуть долучатися до розширення мапи доступності і надавати інформацію про нові доступні місця, які ще не потрапили до нього. 

 

 

Джерело: УКМЦ.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

ТОП 5 найбільш чистих громадських джерел Кіровоградщини

Понад 100 представників громадського сектору взяли участь у Форумі правових реформ для громадянського суспільства

Скористайтеся безкоштовними консультаціями для вашого бізнесу в рамках проєкту «COVID-19 Бізнес-клініки»

КПВВ з окупованим Кримом – що нового у вересні

Розвиток громади – справа кожного. Як громади залучають мешканців до стратегічного планування

Проектна ідея двох випускниць «Школи креативного туризму» реалізована у Миколаєві