Представництво ЄС запускає онлайн проект про переваги співробітництва Україна–ЄС

Представництво ЄС в Україні запускає спеціальний розділ на порталі «МЕТА» про переваги співробітництва Україна–ЄС. Його мета – інформувати українців про діючі програми підтримки та можливості, які ЄС ...

ЄС
Представництво ЄС запускає онлайн проект про переваги співробітництва Україна–ЄС

Представництво ЄС в Україні запускає спеціальний розділ на порталі «МЕТА» про переваги співробітництва Україна–ЄС. Його мета – інформувати українців про діючі програми підтримки та можливості, які ЄС надає Україні. Проект розробили в рамках національної комунікаційної кампанії Представництва ЄС в Україні “Прямуємо разом”.

У спеціальному розділі  «Україна – ЄС» МЕТА.ua збирає матеріали про підтримку ЄС комплексних реформ та історії успіху українців, які вже відчули переваги допомоги ЄС. У кожному з розділів щодня публікуватимуться останні новини. Окремо створено розділи «Гранти» та «Анонси», аби українці завжди були в курсі  можливостей навчання, розвитку бізнесу, участі у заходах, грантів та конкурсів від ЄС. Оголошення оновлюватимуться щопонеділка. 

«Європейський Союз всебічно підтримує Україну в реалізації реформ, у той же час надаючи нові можливості українцям у сфері освіти, культури та бізнесу. Нам важливо, аби українці знали, де знайти інформацію, та користувалися цими перевагами», ‒ прокоментував Керівник Програм співробітництва Представництва Європейського Союзу в Україні Беренд де Гроот. 

Підтримка України Європейським Союзом спрямована на побудову сильнішої економіки, сильнішого врядування та сильнішого суспільства. Ці напрямки поділяються на 16 тематичних секторів. Окремим напрямком підтримки є відновлення сходу України. Понад 50 проектів, що ЄС реалізує на сході України, відбудовують школи, лікарні, адміністративні приміщення, мости й дороги, розмінують території, надають гуманітарну допомогу, гранти на розвиток власної справи вимушеним переселенцям та багато іншого.

Слідкуйте за новинами співпраці України та ЄС www.eu.meta.ua.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Інклюзивне відновлення та відбудова: конференція та рекомендації від експертів

В Україні запустили безкоштовні онлайн-курси англійської для працівників ДСНС

Українські благодійники отримали високу оцінку від моніторингової місії Americares

Перспективи міжнародної STEM-стандартизації закладів освіти України у 2024 році

Відкриваємо шлях до майбутнього за допомогою "НАВІГАТОРА МАЙБУТНЬОГО"

Що думаєте про тему деінституціалізації?