«Повне одужання» не скасовується: 18 Docudays UA відбудеться онлайн

У зв’язку з впровадженням локдауну в Києві 18 Docudays UA відбудеться онлайн з 26 березня до 4 квітня. Уже другий рік поспіль фестиваль припадає на період загострення епідемії COVID-19, тому від ...

Docudays UA Повне одужання
«Повне одужання» не скасовується: 18 Docudays UA відбудеться онлайн

У зв’язку з впровадженням локдауну в Києві 18 Docudays UA відбудеться онлайн з 26 березня до 4 квітня. Уже другий рік поспіль фестиваль припадає на період загострення епідемії COVID-19, тому від початку організатори були готові до переведення фестивальних активностей в онлайн. Основним майданчиком 18 Docudays UA стане онлайн-кінотеатр DOCUSPACE (docuspace.org), де можна буде долучитися до фестивальних дискусій та майстер-класів, а також переглянути понад 80 стрічок з конкурсної та позаконкурсної програми фестивалю.

На платформі DOCUSPACE відбудуться:

І. Кінопокази конкурсних та позаконкурсних програм, а також ретроспективи анімації Анатолія Сурми.

II. Публічні онлайн-трансляції правозахисних дискусій програми RIGHTS NOW!, лекцій та зустрічей DOCU/КЛАС, дискусій з режисер(к)ами фестивальних стрічок Tête-à-tête, а також дискусії з художниками/-цями програми DOCU/СИНТЕЗ в онлайн-кінотеатрі DOCUSPACE.

III. Онлайн-виставка «Ласкаво просимо, вхід заборонено» та онлайн-частина виставки «Добре проторені зв’язки» в межах програми DOCU/СИНТЕЗ.

IV. Трансляції церемонії відкриття та закриття фестивалю.

Окрім цього, частина подій пройде на базі платформи Zoom:

I. Ексклюзивні події для власників/-ць індустрійних акредитацій DOCU/ПРО. Серед них: Ukrainian Doc Preview — презентація актуальних українських документальних фільмів на стадії виробництва перед фахівцями/-чинями кіноіндустрії, втілена у партнерстві з Українським інститутом; а також DOCU/PRO TALKS — серія лекцій та майстер-класів на професійні теми: від розробки проєкту до формування стратегії продажів.

II. Спілкування з «книгами» в «Живій бібліотеці».

III. Онлайн-студія документального кіно DOCU/ТАБІР, де під менторством режисерів/-ок та аніматорки діти створюватимуть власні документальні стрічки.

Фестиваль збереже всі конкурсні кінопрограми: DOCU/УКРАЇНАDOCU/СВІТDOCU/КОРОТКО. Традиційно програми оцінюватиме журі, до якого входять іноземні та українські експерт(к)и, документаліст(к)и, правозахисники й правозахисниці. Одна з десяти номінованих стрічок отримає нагороду «RIGHTS NOW!». Її вручать креативному документальному кіно, що досліджує сучасний світ і робить значний внесок у дискусію про людську гідність, свободу та рівність.

Переглянути конкурсну та позаконкурсну кінопрограму на docuspace.org буде можливо, скориставшись квитками, абонементами та фестивальними акредитаціями. А долучитися до трансляцій дискусій можна буде безкоштовно. Програма «Трубадури кіно: Шотландія та Україна» перебуватиме у вільному доступі в онлайн-кінотеатрі.

Організатори вірять у важливість колективного досвіду перегляду кіно, тому сподіваються зустрітися у кінозалах кінотеатру «Жовтень» після покращення епідеміологічної ситуації на офлайн-показах 18 Docudays UA. Окрім цього, з 10 до 18 квітня у Dymchuk Gallery відбудеться повна версія мультимедійної виставки «Добре проторені зв’язки» з програми DOCU/СИНТЕЗ.

Для тих хто придбали повні фестивальні абонементи на офлайн- та онлайн-кінопокази, організатори пропонують долучитися до 18 Docudays UA у кінотеатрі DOCUSPACE, отримати захисну маску з айдентикою фестивалю і календар Docudays UA. Власники/-ці повних абонементів також зможуть повернути абонемент та отримати повну компенсацію.

Нагадуємо, що 18 Docudays UA присвячений праву людини на здоров’я. Команда організаторів пропонує зануритися глибше у процеси нових для нас явищ і оцінити весь масштаб світових змін з початком пандемії.

 

18 Docudays UA відбувається за підтримки Посольства Швеції в Україні, Українського культурного фонду та Державного агентства України з питань кіно.

 

Джерело: Docudays UA.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Команда Let`s do it Ukraine відвідала Південь в рамках проєкту з подолання наслідків повені

Гуманітарні місії на Півдні тривають: волонтери додатково роздадуть 1000 обідів “Добра кухня”

Тютюнові акцизи рятують життя — податкові преференції неприпустимі

Вишнівецька громада на Тернопільщині отримала цифровий рентген-комплекс від Програми USAID DOBRE

У Києві презентовано напрацювання проекту із залучення жителів до процесів відновлення в громадах

Громади звертаються до держави з закликом переглянути механізм фінансування соціальних послуг для дітей та сімей