Понад 170 людей долучилось до чату Telegram з сімейних форм виховання

За перший тиждень від запуску чату Telegram «Тисячі ♡ родин» до нього долучились 173 людини. Найбільше проблем виявлено у кандидатів в опікуни та усиновлювачів. Про це розповідає Ірина Васильєва, ...

оман (2)
Понад 170 людей долучилось до чату Telegram з сімейних форм виховання

За перший тиждень від запуску чату Telegram «Тисячі ♡ родин» до нього долучились 173 людини. Найбільше проблем виявлено у кандидатів в опікуни та усиновлювачів. Про це розповідає Ірина Васильєва, програмна координаторка проєкту ЮНІСЕФ в Україні «Турботливі родини для 1000 дітей», що втілює Громадська спілка «Українська мережа за права дитини» (УМПД).   

«У чат в Telegram пишуть родини, які стикнулися з перепонами у створенні дитячого будинку сімейного типу, оформленні опіки чи піклування, усиновлення чи іншої форми сімейного виховання. Проблеми часто суто бюрократичні, що вирішуємо в рамках закону», –  розповідає Ірина Васильєва. 

Наразі зафіксовано 55 різних звернень, коли з якихось причин люди не можуть влаштувати дитину у свою родину. З ними працюють кейс-менеджери та спеціалісти із захисту прав дитини УМПД. За перший тиждень роботи проєкту вони допомогли трьом дітям знайти нові люблячі родини. 

Нагадуємо, що минулого тижня до проєкту ЮНІСЕФ в Україні «Турботливі родини для 1000 дітей» долучилась Харківська команда регіональних партнерів – благодійна організація «Благодійний фонд “Волонтери: дорослі – дітям”».  

Слідкуйте за новинами проєкту у соціальних мережах Facebook, Instagram та Telegram.

 

Проєкт Дитячого фонду ООН «ЮНІСЕФ» в Україні «Турботливі родини для 1000 дітей» впроваджує Громадська спілка «Українська мережа за права дитини». Він поширюється на територію України з фокусом на Вінницьку, Чернівецьку, Закарпатську, Івано-Франківську, Харківську, Житомирську, Дніпропетровську, Київську області та м. Київ. 


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

План відновлення та розвитку Новобілоуської громади: візія, стратегічні цілі і завдання відновлення

100 тисяч життів на рік: як тютюнова епідемія загрожує демографічному розвитку України

Skills4Recovery та JA Ukraine провели ярмарок молодіжного підприємництва Junior EXPO-2024 у Києві

«STOPманіпулятор» — сказали студенти з Вінниці під час дводенного тренінгу

Як забезпечити перехід на безпечне програмне забезпечення, що посилить кіберстійкість України?

Понад пів тисячі молодих людей дослідили роль Молодіжної ради