Полтавські комунальники не вміють читати та не бажають працювати!

У рамках інформаційного проекту  «Підтримай заходи із запобігання травматизму», метою якого є привернення уваги суспільства та місцевих органів влади до таких об’єктів і неналежного виконання своїх ...

Додано:
socium.pl

підземний-перехід1
Полтавські комунальники не вміють читати та не бажають працювати!

У рамках інформаційного проекту  «Підтримай заходи із запобігання травматизму», метою якого є привернення уваги суспільства та місцевих органів влади до таких об’єктів і неналежного виконання своїх посадових обов’язків або бездіяльності місцевих чиновників, ми звернули увагу на 5 таких об’єктів, які багато років перебувають у занедбаному стані, були зроблені сюжети, відповідні запити до міської ради, поширення цього у соціальних мережах, а також скарга в міськвиконком щодо оголошення доган керівному складу управління ЖКГ міста за багаторічну бездіяльність, повідомив перший заступник директора Полтавської обласної благодійної організації «Асоціація паліативної та хоспісної допомоги», керівник проекту Андрій Олєйніков.

Одночасно, місцеву владу прохали взяти питання ремонту зазначених дільниць на контроль, надати відповідь щодо порушених в листі питань, крім міського голови, відповідне клопотання ми також направили Голові комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства з пропозицією також розглянути це питання на черговому засіданні міської депутатської комісії.

Дані дільниці в такому стані перебувають дуже давно, тому це не є жодним перебільшенням:

  • центральний підземний пішохідний перехід (петиція, що набрала голоси в 2016 році);
  • дорога (спуск) із Білої альтанки (петиція, що набрала голоси в 2016 році);
  • тротуар по бульв. Б.Хмельницького, 5 навпроти входу «ЕКО-маркету»;
  • пішохідний перехід на кінцевій зупинці «Левада»;
  • плитковий тротуар між школами 17 та 37.

вже багато років є джерелом травматизму, псують естетичний вигляд, соромлять наше місто перед туристами та причиняють багато незручностей при пересуванні ними полтавців, зокрема: інвалідів-візочників, матерів із дитячими колясками, людей похилого віку, дітей та інших категорій громадян.

Креативна відповідь, отримана на нашу скаргу, просто вражає своєю безвідповідальністю та непрофесіоналізмом! Чиновники надали чергову відписку, яку вони надавали раніше, більш того не зазначили про питання доган керівному складу управління, тротуар навпроти супермаркету, визначили житловим будинком, про який мова взагалі не йшла. Вони не вміють читати? Їх взагалі не хвилює жахливий стан цих дільниць та своя робота? Чи це хвороба?

увага! Скарга скарга 1 ужкг дорога із Білої альтанки дорога між двома школами підземний перехід тротуар навпроти Еко-маркету перехід на Леваді

Це вже просто не смішно довести до такого жахливого стану наше місто, через непрофесіоналізм таких чиновників, які вже достатньо часу працюють на своїх посадах, громадяни мають терпіти великі незручності пересуваючись цими ділянками та велику можливість травмуватися, а потім лікуватися своїм коштом чи бігати по чергам у міських закладах охорони здоров’я, зазначив Андрій Володимирович. З кожним днем, ці дільниці виглядають все гірше і гірше…

Вони самостійно повинні планувати діяльність ремонту таких дільниць та контролювати ці процеси без скарг, петицій, нагадувань, а то заробітну платну отримують, а роботу не роблять. Стандартні відписки: «Можливість виконання вищезазначених робіт буде розглянута у поточному році за умови відповідного фінансування» – так включіть в перелік фінансування і закладіть під це кошти, це потрібно було зробити вже давно! Невже так важко до цього додуматись? Чи це навмисно робиться? Сподіваємось, що за дорученням голови профільної депутатської комісії та депутатів-членів цієї комісії, дане питання почне вирішуватись, бо на непрофесіоналізм та халатне відношення до своєї праці чиновників розраховувати не можна. Даному питанню, ми будемо надалі приділяти увагу та інформувати громадськість про хід вирішення питання.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Празька Декларація 11-ти міністрів, відповідальних за політику згуртованості

Eксперти U-LEAD допомагають громадам проводити безпечну внутрішню комунікацію

ZDOROVI запускають проєкт ментальної підтримки для медичних працівників з південно-східного регіону

На Кіровоградщині стартувала навчальна поїздка для представників громад Миколаївщини та Херсонщини

У Києві відбувся перший EuroSummit громадських організацій

Нові можливості проєкту центру АХАЛАР з посилення ментального здоров'я для лідерів НДО та "хелперів"