Полтавська влада безвідповідально розглядає звернення громадян

Проблеми онкологічних хворих мають конструктивно вирішуватись!  Андрій Олєйніков – магістр з менеджменту, економіки та управління проектами, керівник інформаційного проекту «Привернення уваги громади ...

Додано:
socium.pl

Полтавська влада безвідповідально розгладає звернення громадян(1)
Полтавська влада безвідповідально розглядає звернення громадян

4Полтавська влада безвідповідально розгладає звернення громадян(1)Проблеми онкологічних хворих мають конструктивно вирішуватись! 

Андрій Олєйніков – магістр з менеджменту, економіки та управління проектами, керівник інформаційного проекту «Привернення уваги громади та влади до розвитку хоспісного руху на Полтавщині», Групи інформаційних проектів Полтавщини повідомив, що згідно п.3 плану заходів Полтавської облдержадміністрації щодо розвитку паліативної та хоспісної допомоги в 2016-2010 р.р., передбачено, до 01.10.2016 року відкриття хоспісного відділення на 25 ліжок у м. Полтава. Одночасно з цим, згідно п.1 доручень директора Департаменту охорони здоров’я Полтавської облдержадміністрації від 17.10.2014 «Про стан надання паліативної та хоспісної допомоги», аналогічну установу потрібно було створити до 01.11.2014 року та інших доручень. Дані доручення були покладені на профільного заступника міського голови Полтави  з питань діяльності виконавчих органів та керівника міського управління охорони здоров’я.

Я в чергове звернувся із запитом до міського голови з проханням надати вичерпну відповідь для ознайомлення з нею полтавців, яких так хвилює актуалізація цієї проблеми, та повідомити, чому не притягнуто до відповідальності керівництво управління охорони здоров’я Полтавського міськвиконкому та профільного заступника міського голови за невиконання вищезанчачених доручень та з яких причин, досі не створено хоспісного стаціонару в місті Полтава, і що це заважало зробити на протязі 15 років перебування на посаді начальника управління охорони здоров’я Полтавського міськвиконкому та профільного заступника міського голови, яка займає посаду 7 років та поставив ряд статистичних питань для ознайомлення полтавців, бо проблема онкологічних захворювань є дуже актуальною та суспільство має знати істину, а не балачки чиновників, які не можуть виконувати якісно посадові обов’язки. Навіть в місті Кременчук створили хоспісний стаціонар на 25 місць, Полтава, як завжди “пасе задніх”!

Звичайно, на всі ключові питання, що я зазначив у запиті, відповіді я не отримав. Повідомлено не було про причини не притягнення до відповідальності заступника міського голови та начальника управління охорони здоров’я міськвиконкому за багаторічну бездіяльність та невиконання вищевказаних директив. Не повідомлено також, з яких причин й досі такої установи немає в місті. Більше того, не повідомлено ряд інших запитань, які дуже хвилюють полтавців. Я питаю про одне, а мені – про інше відповідь, як у божевільному домі!

Це просто смішно, коли лікар-статист (виконавець листа) низької категорії зі спеціальністю стоматолога, який не є працівником міськвиконкому готує на підпис такі листи та виступає експертом в питаннях хоспісної та паліативної допомоги, який не здатен навіть прізвища заявника написати без помилок. І чому штатні працівники не готують листи, звідки взялися такі «фахівці»? Що це за «Мертві душі» в міськвиконкомі такі працюють, які не можуть відповісти на конкретно задані питання. Чиновники не тільки не вміють читати, писати без помилок, а і не розуміють питання, про які їх питають, та  відповідають зовсім на інші питання, зазначив Андрій Володимирович.

Таке безвідповідальне ставлення до своїх посадових обов’язків з питань паліативної та хоспісної допомоги не може бути поза увагою полтавців, в рамках інформаційного проекту «Привернення уваги громади та влади до розвитку хоспісного руху на Полтавщині», свій запит та шедевральну відписку, яку готував статист (виконавець листа) низької категорії зі спеціальністю стоматолога, який не є працівником міськвиконкому буде направлено у Київ також, у міськвиконком готується скарга з питань надання неповної та незмістовної відповіді та наданням пояснень, на яких таких підставах стоматолог за спеціальністю виступає  експертом в питаннях паліативної та хоспісної допомоги та чому за чиновників складає такі листи. І чому начальник міського управління не піде у відставку, ажде проблемних питань, крім онкологічних в галузі охорони здоров’я міста – безліч і їх ніхто не збирається вирішувати.

Нещодавно спільнота була обуренна висловом заступника Міністра охорони здоров’я України щодо лікування онкохворих, так дії місцевого медичного «менеджменту» жодній критиці не піддаються, такі дії є не тільки дискредитацією місцевої влади та міського голови, а й зневагою до онкологічних хворих міста, їхніх рідних та близьких, тому що хворі, якщо не потрапили до окологічного диспансера, не можуть бути задоволені віртуальними ліжко-місцями, які начебто є в достатній кількості та доступності у полтавських лікарнях, тому вимушені помирати в муках і стражданнях вдома, бо стаціонару й досі немає. Знову, непрофесіоналізм та некомпетентність полтавських чиновників є гальмом в розвитку медицини міста.

 1

2

Попередній матеріал «Начальник управління охорони здоров’я Полтави саботує доручення та плани заходів  облдержадміністрації» можна переглянути за посиланням.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Команда Let`s do it Ukraine відвідала Південь в рамках проєкту з подолання наслідків повені

Гуманітарні місії на Півдні тривають: волонтери додатково роздадуть 1000 обідів “Добра кухня”

Тютюнові акцизи рятують життя — податкові преференції неприпустимі

Вишнівецька громада на Тернопільщині отримала цифровий рентген-комплекс від Програми USAID DOBRE

У Києві презентовано напрацювання проекту із залучення жителів до процесів відновлення в громадах

Громади звертаються до держави з закликом переглянути механізм фінансування соціальних послуг для дітей та сімей