Платформа polskijazyk.pl – можливість безкоштовно і дистанційно вивчати польську

Платформа www.polskijazyk.pl — це комплексний і безкоштовний інструмент для вивчення польської мови, який створений для молодих людей з України. Мета платформи – популяризувати польську мову і ...

Додано:
polskijazyk.pl

polskijazyk.pl
Платформа polskijazyk.pl – можливість безкоштовно і дистанційно вивчати польську

Платформа www.polskijazyk.pl — це комплексний і безкоштовний інструмент для вивчення польської мови, який створений для молодих людей з України.

Мета платформи – популяризувати польську мову і культуру.

Платформа дає можливість безкоштовно вивчати польську мову он-лайн на рівнях від А1 (початківець) до B2 (вище середнього). Курси розробила одна з провідних польських фірм з багаторічним досвідом навчання іноземців польської мови. Під час підготовки завдань були взяті до уваги вимоги, які ставляться при підготовці іноземців для отримання мовного сертифікату на знання польської мови.

Щоб збільшити ефективність навчання, використані сучасні та зручні вправи, які дозволяють легко і швидко освоювати інформацію. Крім вивчення мови, користувачі можуть дізнатися історію і культуру сучасної Польщі.

Саме тому платформа polskijazyk.pl – перший і унікальний у своєму роді інструмент, який дає можливість безкоштовно і дистанційно вивчати польську.

Проект працює вже другий рік, за цей час на сайті зареєструвалося понад 27 тис. Користувачів. Новинкою цього року є більш високий рівень знання мови, який можна буде освоїти – B2. Це, фактично, максимальний рівень, який можна ефективно отримати, займаючись самостійно. А також україномовна версія сайту.

На прохання користувачів, платформа також отримала адаптивний дизайн, тобто вивчати мову стало зручно з будь-якого пристрою – не тільки з персонального комп’ютера, але і з телефону або планшета.

Мовна платформа розроблена Фондом «ВІКНО НА СХІД» в рамках проекту «Пізнай польську, пізнай Польщу» завдяки допомозі Міністерства закордонних справ Польщі в рамках конкурсу «Співпраця в області публічної дипломатії 2016».


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Відчуття безпеки та інструменти впливу на його поліпшення: результати апробації у трьох громадах

Впровадження принципів сталого розвитку в Україні поки на початковій стадії, але головне – це залучати громади

На Хмельниччині провели дослідження розвитку соціального підприємництва у регіоні

Молодь Ріпкинської, Городнянської та Менської громад вчились впливати на життя своїх громад

Опитування громадських організацій від Представництва ЄС в Україні

У Городнянській громаді визначали сильні сторони та можливості для розвитку