Політики та практики надання амбулаторної допомоги хворим на туберкульоз

2 червня в конференц-залі МБФ "Альянс Громадського Здоров'я" пройшла публічна консультація на тему: «Підсумки аналізу державної та регіональних політик та кращих практик надання амбулаторної ...

image (29)
Політики та практики надання амбулаторної допомоги хворим на туберкульоз

2 червня в конференц-залі МБФ “Альянс Громадського Здоров’я” пройшла публічна консультація на тему: «Підсумки аналізу державної та регіональних політик та кращих практик надання амбулаторної допомоги основним групам населення, яких торкнулася проблема туберкульозу».

Відкрив публічну консультацію та виступив із вітальним словом Віталій РУДЕНКО, керівник проекту,  національний експерт з питань адвокації, комунікації та соціальної мобілізації (АКСМ) в сфері протидії туберкульозу.

Також із вітальним словом виступила Юлія ЧОРНА, представник Альянсу громадського здоров’я.

Віталій РУДЕНКО представив проект «Створення сприятливої суспільно-політичної ситуації для переходу на амбулаторну модель лікування туберкульозу в Україні».

Проект впроваджується Фундацією «Громадський рух «Українці проти туберкульозу» за фінансової підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією в рамках проекту «Зміцнення системи охорони здоров’я для ефективного контролю туберкульозу та мультирезистентного туберкульозу в регіоні Східної Європи і Центральної Азії» (основний реципієнт – Центр політики та досліджень в сфері охорони здоров’я, Республіка Молдова в партнерстві з Європейською ТВ коаліцією).

Із доповіддю «Пацієнт-орієнтовані підходи в лікуванні туберкульозу: амбулаторні моделі» виступив Андрій СЛАВУЦЬКИЙ, радник Бюро ВООЗ в Україні з питань боротьби з туберкульозом.

Сергій БОРТКЕВИЧ, національний експерт з питань АКСМ в сфері протидії туберкульозу, ознайомив учасників консультації із підсумками аналізу державної та регіональних політик та кращих практик надання амбулаторної допомоги основним групам населення, яких торкнулася проблема туберкульозу.

Після доповідей відбулося обговорення піднятих питань, участь у якому взяли представники МОЗ, ВООЗ, Мінсоцполітики, Національного інституту фтизіатрії та пульмонології, Державної міграційної служби, Державної санепідслужби, Мінінформполітики, Держкомітету телебачення та радіомовлення, Всеукраїнської асоціації осіб, постраждалих від туберкульозу, РАТН, Кемонікс, Альянсу громадського здоров’я,  Товариства Червоного Хреста України, ГО «Вихід є. Психологічна допомога»

.  image (4)   image (21) image (24)


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

У громадах Півдня України проводять картування місцевого неурядового сектору

Правоохоронці та фахівці громад Чернігівщини посилюють спроможність з протидії гендерно зумовленому насильству

Участь громадян у процесах відновлення: кейс Березнегуватської громади (Миколаївщина)

Відбулась настановча сесія програми «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення»

Курси англійської для переселенців стартують у 8 містах України

У Тернополі нагородили переможців всеукраїнського конкурсу «Золотий фліпчарт»