Підприємці, які релокували свій бізнес, переймають польський досвід під час В2В зустрічей
16 березня відбулася чергова B2B зустріч у межах ініціативи «Мости економічного розвитку», що впроваджує Громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку».Зустріч на тему ...
Додано:
Halyna Seheda
16 березня відбулася чергова B2B зустріч у межах ініціативи «Мости економічного розвитку», що впроваджує Громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку».
Зустріч на тему «Промисловість: Україна та світові ринки. Інноваційний виробничий бізнес власними силами» була присвячена специфіці бізнесу, який створюється власними зусиллями засновників та розвивається і стає відомим не лише в своїй країні, а й поза її межами.
У ролі спікера виступив керівник компанії Polska Grupa CNC Даміан Лясовський. Polska Grupa CNC – компанія, що спеціалізується на виробництві фрезуючих плотерів та працює як на польському, так і на зовнішньому ринках. Сьогодні в компанії працює понад 70 працівників, які запроваджують сучасні технології та просувають свій бренд на ринку. Понад 1000 машин групи CNC працює у 15 країнах. Компанія має власні технічні засоби, які дозволяють виробляти машини у повному циклі, що дозволяє адаптувати їх до індивідуальних потреб клієнта.
У заході взяли участь 7 представників та представниць, переважна частина з яких – це підприємці зі східних регіонів, які релокували свій бізнес на Вінниччину, Рівненщину, Тернопільщину і Хмельниччину.
Даміан Лясовський розповів учасникам та учасницям зустрічі про те, як заснував власне підприємство на своїй батьківщині у Залешанах, як йому це вдалося, де знаходив кошти та як створювалася професійна команда, яка активно працює над якістю продукції та просуванням бренду як у Польщі, так і поза її межами.
Результатом зустрічі став обмін думками щодо перспектив налагодження майбутньої співпраці та обмін досвідом між польським і українським бізнесом.
Нагадаємо, що в межах ініціативи «Мости економічного розвитку» й надалі відбуватиметься цикл B2B зустрічей для підприємців, які через повномасштабне вторгнення РФ на територію України релокували свій бізнес до Вінницької, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької та Черкаської областей.
Метою таких зустрічей є обмін досвідом та налагодження зв’язків для подальшої співпраці українських переміщених підприємств з європейськими підприємцями та бізнес-асоціаціями.
Ініціатива «Мости економічного розвитку» стала можливою завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка України». Зміст цієї публікації є відповідальністю ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» та необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.