Підприємці 5 громад Сумщини успішно пройшли тренінги з фандрейзингу

ГО «Бізнес асоціація «4Бізнес» в рамках проєкту «Розвиток потенціалу та створення умов для економічного відновлення через розвиток та зміцнення партнерства між державним та приватним секторами в ...

Додано:
4business

загальне фото 22 03 2024
Підприємці 5 громад Сумщини успішно пройшли тренінги з фандрейзингу

ГО «Бізнес асоціація «4Бізнес» в рамках проєкту «Розвиток потенціалу та створення умов для економічного відновлення через розвиток та зміцнення партнерства між державним та приватним секторами в громадах Сумської  області» провело 2 тренінги для бізнесу з пошуку грантів та підготовки заявок до грантових конкурсів.

Проєкт відбувається за підтримки Фонду «Партнерство задля стійкості України», який фінансується урядами Великої Британії, Канади, Нідерландів, Сполучених Штатів Америки, Фінляндії, Швейцарії та Швеції.

Участь в тренінгах взяли 35 представників мікро- та малого бізнесу наступних громад Сумської області: Охтирська ОТГ, Тростянецька ОТГ, Краснопільська ТГ, Лебединська ТГ, Недригайлівська ТГ.

Зацікавленість в отриманні нових знань виявили підприємці з різних сфер бізнесу: виготовлення трикотажних виробів, деревообробка, рибництво, діяльність готелів та ресторанний бізнес, торгівля, рослинництво, технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів, вантажоперевезення, лісопильне і стругальне виробництво, виробництво хліба та хлібобулочної продукції, виробництво будівельних виробів із пластмас, салони краси, туристичні агентства тощо.

Підприємці відмітили, що систематизували свої знання на тренінгах, дізнались про нових донорів, детально з’ясували умови отримання грантів та набули нові знання, які зможуть використовувати в повсякденному житті для розвитку власного бізнесу тощо.

Богдан Мосунов, голова БА «4Бізнес», розповів: «Учасники тренінгу тепер мають можливість застосувати отримані знання на практиці – написати заявку на закупівлю обладнання для власної справи. Найбільш активними при реєстрації на тренінги були підприємці Охтирської та Тростянецької громад. Очікуємо такої ж активності при подачі грантових заявок. Фінансування на закупівлю обладнання може отримати фізична особа – підприємець або юридична особа, що виробляє товари, надає послуги або здійснює роботи. Детальну інформацію дізнавайтесь на нашому сайті та на порталах наших партнерів».

За підсумками тренінгів учасники заповнювали анкети, де подякували організаторам та висловили надію на подальшу роботу з ними в напрямку підготовки грантових заявок, наданні підтримки в правильних формулюваннях потреб бізнесу перед донорами та підготовці бізнес-планів, а також залишили прохання проводити більше подібних тренінгів для підприємців.

Стежте за новими подіями проєкту!

dark UA

Ці тренінги відбулися за підтримки Фонду «Партнерство задля стійкості України», який фінансується урядами Великої Британії, Канади, Нідерландів, Сполучених Штатів Америки, Фінляндії, Швейцарії та Швеції.

Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю ГО «Бізнес асоціація «4Бізнес» і не обов’язково відображає позицію Фонду та/або його фінансових партнерів.

 Фонд «Партнерство задля стійкості України» (ФПСУ) – це донорська програма, що фінансується урядами Великої Британії, Канади, Нідерландів, Сполучених Штатів Америки, Фінляндії, Швейцарії та Швеції. За спільної підтримки уряду України та урядів-партнерів Фонд реалізує проєкти, в першу чергу, на деокупованих і прифронтових територіях, спрямовані на посилення стійкості України перед лицем російської агресії. Метою ФПСУ є зміцнення спроможності українського уряду надавати місцевим громадам критично важливу підтримку в співпраці з громадянським суспільством, ЗМІ та приватним сектором.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

У Житомирі обговорили Рік дії Закону «Про медіа»

Захоплююча подорож до внутрішнього ресурсу: підсумок майстер-класів від Центру АХАЛАР

Інклюзивне відновлення та відбудова: конференція та рекомендації від експертів

В Україні запустили онлайн-курси англійської для працівників ДСНС

Українські благодійники отримали високу оцінку від моніторингової місії Americares

Перспективи міжнародної STEM-стандартизації закладів освіти України у 2024 році