Перший етап онлайн-супервізій за програмою «Діти і війна»

В період з 8 травня по 3 червня 2021 року психологи БФ «Надія по всьому світові» провели першу частину онлайн-супервізій з учасниками проєкту «Рука допомоги Україні: програма психологічної ...

Додано:
hopewwukraine

03
Перший етап онлайн-супервізій за програмою «Діти і війна»

В період з 8 травня по 3 червня 2021 року психологи БФ «Надія по всьому світові» провели першу частину онлайн-супервізій з учасниками проєкту «Рука допомоги Україні: програма психологічної підтримки», які проводять терапевтичні заняття за програмою «Діти і війна» для дітей у Донецькій та Луганській областях.

В рамках проєкту протягом травня-вересня 2021 року заплановано провести 6 онлайн-супервізій для кожної групи учасників (психологів, педагогів, волонтерів). Учасники працюють з супервізорами в малих групах до шести осіб; зустрічаються кілька разів у місяць. Всього вже було проведено половину онлайн-супервізій (27 зустрічей). Під час цих зустрічей учасники ділилися власним досвідом роботи з дітьми, обговорювали результати занять, психологічний та емоційний стан групи, з якою працюють, і свій власний.

Наступні онлайн-зустрічі з учасниками проєкту заплановано провести у червні та вересні.

 02 03

Метою проєкту «Рука допомоги Україні: програма психологічної підтримки» є сприяння покращенню ментального здоров’я та якості реабілітаційних послуг, які надаються у Донецькій та Луганській областях дітям, травмованим війною, шляхом знайомства та навчання програми психологічної підтримки для психологів, соціальних працівників, педагогів та волонтерів. Ми прагнемо посилити компетенції спеціалістів у сфері ментального здоров’я та надання реабілітаційних послуги дітям, а також підвищити рівень доступу до можливостей розвитку у цій сфері для спеціалістів в Донецькій та Луганській областях. Проєкт фінансується в рамках Програми розвитку співпраці та сприяння демократії Міністерства закордонних справ Литовської Республіки.

Проєкт є продовженням попередніх ініціатив БФ «Надія по всьому світові», які включали реалізацію проєкту «Рука допомоги Україні» проведення тренінгів «Діти і війна. Навчання технік зцілення» та надання супервізії для фахівців, які працюють з внутрішньо переселеними особами з Криму, Донецької та Луганської областей, проведення терапевтичних занять для дітей, травмованих війною. Протягом 2016-2018 років ми провели навчання за методикою «Діти і війна» у 24 областях України; у 2019-2020 роках сфокусували свої зусилля і працювали з тими, хто проживає і працює у «червоній» зоні воєнних дій у Донецькій та Луганській областях.

Серед інших донорів проєкту «Рука допомоги Україні» у 2016-2020 роках – благодійні організації HOPE worldwide (США), HOPE worldwide Canada (Канада), Ukrainian Credit Union (Канада), HOPE worldwide Switzerland (Швейцарія). Постійний партнер проєкту – Український інститут когнітивно-поведінкової терапії (УІКПТ, Львів).


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Що думаєте про тему деінституціалізації?

Skills4Recovery та JA Ukraine провели ярмарок молодіжного підприємництва Junior EXPO-2024 у Чернівцях

У Сумах хаб ІМІ надає медійникам техніку та захисне спорядження

Юридичне\Волонтерське для ГО, волонтерів та активістів

Відбувся круглий стіл “Наш Південь: ідентичності в умовах війни”

В польському Гданську обговорили гібридні методи Росії з розгортання збройних конфліктів на прикладі першого окупованого міста Донбасу