Перші результати проекту ЄС щодо захисту прав ВПО були представлені в Харкові

28 вересня проект ЄС «Захист прав внутрішньо переміщених осіб в Україні» презентував перші результати своєї роботи в Харкові. Незважаючи на те, що проект стартував лише у червні 2015 року, багатьом ...

Проекти підтримки внутрішньо переміщених осіб
Перші результати проекту ЄС щодо захисту прав ВПО були представлені в Харкові

28 вересня проект ЄС «Захист прав внутрішньо переміщених осіб в Україні» презентував перші результати своєї роботи в Харкові. Незважаючи на те, що проект стартував лише у червні 2015 року, багатьом внутрішньо переміщеним особам (ВПО) було надано безкоштовне житло та забезпечено їх іншими найнеобхіднішими речами, щоб адаптуватися до нових умов життя. Окрім того, ВПО отримали юридичну, соціальну та психологічну допомогу та медичне обслуговування.

Одним із основних напрямків роботи є працевлаштування ВПО, оскільки це підвищує рівень власних можливостей ВПО та їх соціальну захищеність. Окрема увага приділяється людям похи! лого віку та людям з обмеженими можливостями, які є найменш захищеними верствами населення.

Зокрема, очікується, що незабаром відбудеться запуск повноцінного ресурсно-транзитного хабу для допомоги ВПО.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, контактуйте з: пані Яною Смелянською, журналістом Харківської правозахисної групи, email: [email protected] або моб.: 066-8930025

Загальна інформація

Проект ЄС  «Захист прав внутрішньо-переміщених осіб в Україні» спрямований на реалізацію прав внутрішньо переміщених осіб в шести регіонах України, розвиток конструктивної співпраці між громадянським суспільством і державою для ефективного захисту прав ВПО та зміцнення впливу громадянського суспільства на відповідну державну політику. Проект реалізується громадською організацієюХа! рківська правозахисна група ” у партнерстві з благодійними фондами “Станція Харків”, “Країна понад усе”, “Благо”, “Зміцнення пожежної та техногенної безпеки”, “Берегиня Сходу”, “Ренесанс”.

Більше інформації на сторінці проекту. 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Рейтинг інституційної спроможності відновлення малих і середніх громад до 150 тис. мешканців на прикладі Дніпропетровської області (пілот)

Кодимська громада розпочала розробку стратегії розвитку

Зимноводівська громада: спільний пошук рішень для розвитку

Будувати спільноту в часи війни: як партисипативний театр змінює громади в Україні

Молодіжні ради отримали компʼютерну техніку та оснащення для роботи

ProjectPro: підтримка Європейського Союзу для українського бізнесу