Перші 300 засуджених отримають паспорти за сприяння FREE ZONE

Благодійна організація FREE ZONE продовжує свою роботу з відновлення паспортів для засуджених і планує у цьому році покрити потребу у паспортах в пенітенціарній системі щонайменш на 50%.Наразі 300 ...

для громадського простору
Перші 300 засуджених отримають паспорти за сприяння FREE ZONE

Благодійна організація FREE ZONE продовжує свою роботу з відновлення паспортів для засуджених і планує у цьому році покрити потребу у паспортах в пенітенціарній системі щонайменш на 50%.

Наразі 300 засуджених отримають паспорти за сприяння FREE ZONE. Усі необхідні для виготовлення паспортів документи передані в Державну міграційну службу.

32 паспорти надіслані засудженим в установи виконання покарань. Решта паспортів будуть готові найближчим часом.

Засуджені і звільнені без документів позбавлені не тільки соціальних й медичних гарантій, а й обмежуються в реалізації власних прав. Усе це негативно впливає на стан ресоціалізації та соціальної адаптації таких осіб, і фактично штовхає до вчинення нових правопорушень.

Через відсутність паспорту людина не може офіційно працевлаштуватися під час відбування покарання, отримати первинну медичну допомогу, допомогу по безробіттю, скористатися соціальними виплатами та підтримкою держави, послугами закладів соціальної реабілітації та центрів соціальної адаптації тощо.

Публікація підготовлена в рамках суб-гранту проєкту EU4CSOs Emergency Actions за фінансової підтримки Європейського Союзу, що реалізується БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне».

Її зміст є виключною відповідальністю суб-грантера проєкту EU4CSOs Emergency Actions БО «FREE ZONE» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Новий безоплатний курс про терапевтичне письмо від Ірени Карпи

В американському університеті презентували виставку з історії «Щедрика»

Клуб Добродіїв шукає менторів/ок для участі в проекті підтримки підлітків

"Майбутнє конкурентоспроможності Європи" та його уроки для євроінтеграції України

Рейтинг інституційної спроможності відновлення малих і середніх громад до 150 тис. мешканців на прикладі Дніпропетровської області (пілот)

Кодимська громада розпочала розробку стратегії розвитку