Освоєння психологічної сталості: у Старобільську розпочався дводенний тренінг

19 січня у Старобільську розпочався дводенний тренінг для надавачів соціальних послуг "Психологічна сталість". Його мета - підвищення в учасників рівня психологічної культури, розуміння та рівня ...

Додано:
Viktoria_T

DSC_0228
Освоєння психологічної сталості: у Старобільську розпочався дводенний тренінг

19 січня у Старобільську розпочався дводенний тренінг для надавачів соціальних послуг “Психологічна сталість”. Його мета – підвищення в учасників рівня психологічної культури, розуміння та рівня поінформованості з поняттями «психологічна сталість», «професійний стрес», «синдром професійного вигорання», опанування сучасних антистресових технік тощо.

Участь у тренінгу взяли соціальні працівники та працівниці, представниці громадських організацій, які надають соціальні послуги. Із психологічною сталістю їх знайомила сертифікована тренерка Тетяна Хвостенко, яка є психологом-практиком та бізнес-тренеркою. Тетяна має 15-річний досвід тренінгової роботи та 3-річний досвід роботи у міжнародних програмах. Має вищу психологічну освіту та додаткову освіту у сфері психології. Тематика її бізнес-тренінгів – подолання професійного вигорання, самопрезентація, самопізнання та самовдосконалення, управління конфліктами, стресменеджмент, психологія успіху та інші.

У перший день тренінгу учасники та учасниці визначили свої очікування від зустрічі, розподілили відповідальність за результат, визначили поняття «психологічна сталість», «професійний стрес», «синдром професійного вигорання», фактори впливу на емоційний стан, визначили основні стрес-фактори на роботі, алгоритм подолання профвигорання та багато іншого. А також виконали групові вправи «Автомийка», «Оцінка впливу факторів на емоційний стан», «Портрет ідеального працівника», «Колесо життя» та інші.

Тренінг проходить у рамках проєкту «Допомога завжди поруч». Проєкт у рамках «Програми ЄС Міцні регіони – Спеціальна програма підтримки України», що співфінансується Європейським Союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), реалізується ГО “Центр спільного розвитку “Дієва громада”.

 


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

«Електрично заряджена вода»: як трамвай-рельсовоз став водовозом у Миколаєві ВІДЕО

З 1 січня 2023 буде зупинено прийом заявок у конкурсі суб-грантів у проєкті EU4CSOs Emergency Actions

Бережанська спільнота, шлях до успіху (част. 2)

Експерти вивчали гуманітарні, правові потреби та доступність публічних послуг для ВПО в Запорізькій області

Антикризові інструменти місцевого економічного розвитку

Освіта в умовах блекауту. Освітній маркер #21