Осіннє натхнення: в Івано-Франківську відбувся майстер-клас для дітей переселенців

В Івано-Франківську відбувся майстер-клас для дітей «Осіннє натхнення». У заході взяли участь діти переселенців і місцевих жителів віком від 5 до 9 років. Дітям запропонували за допомогою різних ...

CBI028_3
Осіннє натхнення: в Івано-Франківську відбувся майстер-клас для дітей переселенців

В Івано-Франківську відбувся майстер-клас для дітей «Осіннє натхнення». У заході взяли участь діти переселенців і місцевих жителів віком від 5 до 9 років.

Дітям запропонували за допомогою різних художніх засобів створити листівки на тему осені. Протягом цілих трьох годин діти захоплено вирізали фігурки з кольорового паперу, клеїли і розфарбовували їх. У підсумку у кожної дитини вийшла чудова «осіння» листівка ручної роботи.

«У такому віці дітям необхідно збиратися разом і спілкуватися поза школою, а творчі заняття якнайкраще підходять для цього, адже під час творчого процесу діти легко і природно налагоджують контакт один з одним, – вважає Олександр Фомічов, керівник регіонального офісу проекту «Адвокація та правова допомога внутрішньо переміщеним особам в Україні» в Івано-Франківській області. – Створення листівок розвиває уважність і моторику, а самі листівки ще довго будуть радувати як дітей, так і їхніх близьких».

CBI028_2

Дітлахи не тільки гарно провели час і зробили безліч красивих листівок, але і знайшли нових друзів. Щоб не заважати маленьким художникам, батьки спостерігали за творчим процесом, стоячи осторонь. «Я отримала величезне задоволення від майстер-класу, а моя дитина просто в захваті! – Поділилася враженнями мама однієї з учасниць майстер-класу. – Нам було дуже цікаво поспілкуватися з місцевими жителями, а діти обмінялися номерами телефонів і пообіцяли телефонувати один одному».

Відзначимо, що захід був ініційований групою внутрішньо переміщених осіб з ГО «Всеукраїнське об’єднання «Українці Донбасу та Криму», і підтриманий проектом «Адвокація та правова допомога внутрішньо переміщеним особам в Україні», який реалізується Датською радою у справах біженців у партнерстві з ВБФ «Право на захист» та за підтримки Агентства ООН у справах біженців.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Відчуття безпеки та інструменти впливу на його поліпшення: результати апробації у трьох громадах

Впровадження принципів сталого розвитку в Україні поки на початковій стадії, але головне – це залучати громади

На Хмельниччині провели дослідження розвитку соціального підприємництва у регіоні

Молодь Ріпкинської, Городнянської та Менської громад вчились впливати на життя своїх громад

Опитування громадських організацій від Представництва ЄС в Україні

У Городнянській громаді визначали сильні сторони та можливості для розвитку