Як створити масовий відкритий онлайн-курс

16 березня 2016 року на першій українській платформі масових відкритих онлайн-курсів Prometheus стартує безкоштовний онлайн-курс "Як створити масовий відкритий онлайн-курс". Масові відкриті ...

Додано:
prometheus

впприспчвапасчп
Як створити масовий відкритий онлайн-курс

16 березня 2016 року на першій українській платформі масових відкритих онлайн-курсів Prometheus стартує безкоштовний онлайн-курс “Як створити масовий відкритий онлайн-курс”.

future-730x330

Масові відкриті онлайн-курси(МВОК) нині чинять в освітній сфері революцію: це безкоштовний доступ до знань від найкращих викладачів для усіх охочих. Вони різко знижують вартість якісного навчання у перерахунку на одного студента та дозволяють миттєво зробити загальнодоступними курси за новітніми дисциплінами.

Ще одна особливість МВОК викристалізувалася з їх відкритості на противагу консервативності традиційної освіти – можливість оцінки якості освіти до моменту виходу слухачів на ринок праці. Педагог із застарілими навчальними матеріалами чи недостатньою кваліфікацією апріорі не здатен створити успішний МВОК, тому що миттєво буде розкритикований експертним середовищем та працедавцями. Таким чином, онлайн-курси можна порівняти із системою електронних закупівель Prozorro, в основі якої – публічність та вибір найкращих пропозицій на ринку.

Цей курс допоможе вам розібратися у всіх нюансах формату масового відкритого онлайн-курсу, зрозуміти чи потрібно вам чи вашій організації створювати власний МВОК та надасть покрокові інструкції щодо створення якісного онлайн-курсу. Ми також розглянемо найкращі науково обґрунтовані практики викладання і навчимося інтегрувати масові онлайн-курси в навчальний процес офлайн.

ЦЕЙ КУРС БУДЕ ЦІКАВИЙ:

  • Викладачам університетів, вчителям та фахівцям, що бажають створити масовий відкритий онлайн-курс самостійно або в рамках їх організації чи компанії.
  • Менеджерам громадських організацій, урядових установ та компаній, що потребують ефективного інструменту для швидкого поширення знань та навичок і хочуть зрозуміти чи підходять масові онлайн-курси для реалізації цього завдання.
  • Всім бажаючим дізнатися що таке змішане навчання (blended learning) та запровадити його у навчальний процес вашого вишу, школи чи організації.
  • Викладачам, вчителям та тренерам, що хочуть дізнатися про використання на практиці сучасних технологій навчання та науково обґрунтовані методи ефективного викладання.

Title 1

НА ЦЬОМУ КУРСІ ВИ НАВЧИТЕСЯ

  • Визначати чи підходить формат масового відкритого онлайн-курсу для досягнення ваших цілей чи цілей вашої організації.
  • Складати докладний план курсу.
  • Створювати якісні тексти лекцій, відео, слайди та інтерактивні завдання.
  • Працювати на форумах курсу для досягнення максимальних навчальних результатів.
  • Використовувати результати найсучасніших наукових досліджень для максимально цікавого та ефективного викладання.
  • Використовувати змішане навчання (blended learning) у традиційному навчальному процесі.
  • Основам позиціонуванню вашого курсу для залучення максимальної кількості слухачів.

ТРИВАЛІСТЬ КУРСУ

4 тижні. Бажаємо Вам успіхів!

Курс «Як створити масовий відкритий онлайн-курс» виготовлено в межах грантової програми «Нарощування цифрового потенціалу громадянського суспільства» за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Supported by the Public Affairs Section of the U.S. Embassy to Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Клуб Добродіїв шукає менторів/ок для участі в проекті підтримки підлітків

"Майбутнє конкурентоспроможності Європи" та його уроки для євроінтеграції України

Рейтинг інституційної спроможності відновлення малих і середніх громад до 150 тис. мешканців на прикладі Дніпропетровської області (пілот)

Кодимська громада розпочала розробку стратегії розвитку

Зимноводівська громада: спільний пошук рішень для розвитку

Будувати спільноту в часи війни: як партисипативний театр змінює громади в Україні