Об’єднані ритмом: НУО «Сучасний формат» публічно відзвітувала про рік роботи

Неурядова організація «Сучасний формат» публічно відзвітувала про свою діяльність за 2018 рік і влаштувала для гостей майстер-клас із гри на ударних інструментах.Принцип публічності, прозорості та ...

Додано:
modernformat

IMG_4045
Об’єднані ритмом: НУО «Сучасний формат» публічно відзвітувала про рік роботи

Неурядова організація «Сучасний формат» публічно відзвітувала про свою діяльність за 2018 рік і влаштувала для гостей майстер-клас із гри на ударних інструментах.

Принцип публічності, прозорості та підзвітності є одним із ключових в діяльності організацій громадянського суспільства. Саме тому НУО “Сучасний Формат” другий рік поспіль влаштовує публічну презентацію своєї діяльності.

 IMG_4045

Захід відбувся 6 травня і об’єднав понад 70 представників громадянського суспільства, влади та бізнесу.

IMG_4169

Під час презентації річного звіту організатори запросили музикантів і влаштували для гостей майстер-клас із гри на ударних інструментах, вклавши у цю імпровізацію особливий метафоричний зміст.

«Громадянське суспільство і діяльність громадських організацій – це як гра на барабанах. Коли ти барабаниш один, то звук може бути тихим, але коли долучаються всі, і до того ж не тільки барабани, але й якісь брязкальця і інші інструменти, то, мені здається, що стає чути. І наша задача, як хабу, який сприяє розвитку громадських організацій на Житомирщині, щоб сильних і потужних громадських організацій ставало більше. І тоді нас не тільки будуть чути, але й будуть прислухатись до того, що ми кажемо і що ми хочемо змінити», – зазначила виконавча директорка НУО «Сучасний Формат» Жанна Соловйова.

IMG_4204

НУО «Сучасний формат» входить до Мережі хабів України, місія якої – спільні дії заради сприяння розвитку громадянського суспільства України, підтримки демократичних перетворень та посилення голосу громади.

«Ідея створення Мережі хабів – це розширення потужності громадських організацій за межі Києва, за межі великих міст і сприяння її збільшенню в місцевих громадах. Найкраще, це показати приклад і працювати із громадськими організаціями, які вже добре відомі, ефективно функціонують і можуть розповсюджувати свої знання серед інших організацій, котрі хочуть брати активну участь у житті громадянського суспільства безпосередньо в регіоні. Я вважаю, що одна із сильних сторін громадянського суспільства в тому, що навіть якщо його представники є професіоналами в реалізації проектів та отриманні і розподіленні фінансування, вони заразом повинні бути готові підвищувати свій рівень креативності, інноваційності і отримання нових знань. Саме це і є основною ідеєю, вони повинні бути не просто вузькопрофільними спеціалістами, але й мають розвиватись у нових галузях, відкривати нові для себе речі, залучати нових талановитих людей і розповсюджувати цей ентузіазм участі у громадському житті далі в суспільстві», – зауважив керівник стратегічної групи ПРООН в Україні Маркус Бранд.

IMG_4012

Переглянути звіт можна за посиланням.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Команда тренерів Громадського Партнерства «За прозорі місцеві бюджети!» допомогла 28 громадам України розпочати шлях до антикорупційних інструментів

Відтепер Інженерів Порозуміння можна викликати на гарячу точку

«Голос», «Європейська солідарність» та «Слуга народу» потрапили у трійку лідерів євроінтеграційного рейтингу програм політичних партій

Прозорі фінанси і сильніша Нацрада: як провести деолігархізацію у медіа

Можливості для медіа: липень 2019

Соцмережі про вибори: за що «голосують» facebook, instagram та vk?