Об’єднані ритмом: НУО «Сучасний формат» публічно відзвітувала про рік роботи
Неурядова організація «Сучасний формат» публічно відзвітувала про свою діяльність за 2018 рік і влаштувала для гостей майстер-клас із гри на ударних інструментах.Принцип публічності, прозорості та ...
Додано:
modernformat
Неурядова організація «Сучасний формат» публічно відзвітувала про свою діяльність за 2018 рік і влаштувала для гостей майстер-клас із гри на ударних інструментах.
Принцип публічності, прозорості та підзвітності є одним із ключових в діяльності організацій громадянського суспільства. Саме тому НУО “Сучасний Формат” другий рік поспіль влаштовує публічну презентацію своєї діяльності.
Захід відбувся 6 травня і об’єднав понад 70 представників громадянського суспільства, влади та бізнесу.
Під час презентації річного звіту організатори запросили музикантів і влаштували для гостей майстер-клас із гри на ударних інструментах, вклавши у цю імпровізацію особливий метафоричний зміст.
«Громадянське суспільство і діяльність громадських організацій – це як гра на барабанах. Коли ти барабаниш один, то звук може бути тихим, але коли долучаються всі, і до того ж не тільки барабани, але й якісь брязкальця і інші інструменти, то, мені здається, що стає чути. І наша задача, як хабу, який сприяє розвитку громадських організацій на Житомирщині, щоб сильних і потужних громадських організацій ставало більше. І тоді нас не тільки будуть чути, але й будуть прислухатись до того, що ми кажемо і що ми хочемо змінити», – зазначила виконавча директорка НУО «Сучасний Формат» Жанна Соловйова.
НУО «Сучасний формат» входить до Мережі хабів України, місія якої – спільні дії заради сприяння розвитку громадянського суспільства України, підтримки демократичних перетворень та посилення голосу громади.
«Ідея створення Мережі хабів – це розширення потужності громадських організацій за межі Києва, за межі великих міст і сприяння її збільшенню в місцевих громадах. Найкраще, це показати приклад і працювати із громадськими організаціями, які вже добре відомі, ефективно функціонують і можуть розповсюджувати свої знання серед інших організацій, котрі хочуть брати активну участь у житті громадянського суспільства безпосередньо в регіоні. Я вважаю, що одна із сильних сторін громадянського суспільства в тому, що навіть якщо його представники є професіоналами в реалізації проектів та отриманні і розподіленні фінансування, вони заразом повинні бути готові підвищувати свій рівень креативності, інноваційності і отримання нових знань. Саме це і є основною ідеєю, вони повинні бути не просто вузькопрофільними спеціалістами, але й мають розвиватись у нових галузях, відкривати нові для себе речі, залучати нових талановитих людей і розповсюджувати цей ентузіазм участі у громадському житті далі в суспільстві», – зауважив керівник стратегічної групи ПРООН в Україні Маркус Бранд.
Переглянути звіт можна за посиланням.