Нову когорту тренерів та тренерок підготували Громадські Ініціативи України

Нову когорту тренерів та тренерок готують Громадські Ініціативи України для громадського сектору України. Протягом п’яти днів вересневого інтенсивного навчання у Львові на тренінгу для тренерів, ...

461502602_459080567163764_3924801240316715496_n
Нову когорту тренерів та тренерок підготували Громадські Ініціативи України

Нову когорту тренерів та тренерок готують Громадські Ініціативи України для громадського сектору України. Протягом п’яти днів вересневого інтенсивного навчання у Львові на тренінгу для тренерів, учасники оволоділи не лише основами неформального навчання для дорослих, але і здобули практику під час моделювання реальних сесій.

Тренерами для майбутніх тренерів стали члени Спілки Олександара Целіщева та Олег Очаренко.

Тренінг був направлений на вдосконалення професійних навичок тренерів, у тому числі досвідчених, через оновлення та систематизації їх навичок, обмін досвідом, опанування нових підходів у тренерській діяльності та практичну роботу у безпечному середовищі однодумців.

Під час наачання учасники мали можливість:

  • Нагадати ключові аспекти освіти дорослих та навички тренерської майстерності.
  • Забезпечити можливість обміну тренерським досвідом між учасниками.
  • Ознайомити з новими знаннями та навичками, актуальними у сучасному контексті воєнних викликів.
  • Практикувати тренерські методи та підходи у безпечному середовищі.
  • Спільно розробити дизайн та провести тренерську сесію на тему мережування

Крім того предствниця волонтерського ініціативи “Як ти брате?” Ганна Усова провела сесії на тему як працювати з різними аудиторіями під час війни.  Учасники ознайомилися з ключовими принципами викладання у кризових умовах, зокрема як адаптувати лекції до потреб аудиторії, яка перебуває в складних чи стресових ситуаціях. Лекція підкреслила важливість психологічної підтримки та налаштування учасників на ефективну взаємодію в умовах війни.

Також ще одна предствниця Спілки Лілія Атнажева ознайомила учасників з техніками використання візуальних інструментів, які допомагають утримувати увагу учасників та активувати візуальне мислення під час тренінгів і фасилітаційних сесій. Ця сесія продемонструвала важливість візуалізації у тренерській діяльності, оскільки це дозволяє структурувати інформацію у візуальні блоки та зробити її доступнішою для аудиторії. 

Під час підсумкової сесії учасники підкреслили важливість отриманих знань і нових технік, які вони зможуть застосовувати у своїй подальшій діяльності. Тренери також видали роздаткові матеріали, що містили опис методів, які використовувалися протягом тренінгу, і які учасники зможуть впровадити у свої тренерські програми.

Вже скоро нові тренери зможуть реалізувати свої навички в ініціативах Спілки на практиці.

Навчання проходило в рамках проєкту «Психологічна підтримка дітей та дорослих в умовах війни в громадах Чернігівської області», що виконується Спілкою «Громадські Ініціативи України», у межах Програма CLEAR.

461502602_459080567163764_3924801240316715496_n


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Поліцейські, освітяни і ОГС обговорили результати спільної трирічної роботи за підтримки ЄС над створенням безпечного цифрового середовища для дітей

У ліцеї на Сумщині з’явилася модернізована система вентиляції, що забезпечує комфортні умови для навчання

В Україні представили унікальний посібник для молодіжних центрів

Козелецька громада пише стратегію розвитку за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Планування розвитку територіальної громади

У Чорнобаївській громаді на Херсонщині буде реалізовано 4 проєкти, запропоновані мешканцями