Начальник управління охорони здоров’я Полтави саботує доручення та плани заходів облдержадміністрації

В черговий раз, не можна залишати такий непрофесіоналізм та зневагу до невиліковно хворих людей поза увагою. Відсутність ініціативи та небажання приносити користь суспільству своєю багаторічною ...

Додано:
socium.pl

Начальник управління охорони здоров’я Полтави саботує доручення та плани заходів облдержадміністрації
Начальник управління охорони здоров’я Полтави саботує доручення та плани заходів облдержадміністрації

В черговий раз, не можна залишати такий непрофесіоналізм та зневагу до невиліковно хворих людей поза увагою. Відсутність ініціативи та небажання приносити користь суспільству своєю багаторічною «працею» й досі заважає керівництву міського управління охорони здоров’я Полтави створити хоспісний стаціонар. Такі установи є в багатьох містах України вже давно, навіть в Кременчуці з 2017 року є такий стаціонар.

Андрій Олєйніков – керівник інформаційного проекту «Привернення уваги громади та влади до розвитку хоспісного руху на Полтавщині» Групи інформаційних проектів Полтавщини повідомив, що згідно п.3 плану заходів Полтавської облдержадміністрації щодо розвитку паліативної та хоспісної допомоги в 2016-2010 р.р., передбачено, до 01.10.2016 року відкриття хоспісного відділення на 25 ліжок у м. Полтава. Одночасно з цим, згідно п.1 доручень директора Департаменту охорони здоров’я Полтавської облдержадміністрації від 17.10.2014 «Про стан надання паліативної та хоспісної допомоги», аналогічну установу потрібно було створити до 01.11.2014 року та інших доручень. Дані доручення були покладені на профільного заступника міського голови Полтави  з питань діяльності виконавчих органів та керівника міського управління охорони здоров’я.

Я в чергове звернувся із запитом до міського голови з проханням надати вичерпну відповідь для ознайомлення з нею полтавців, яких так хвилює актуалізація цієї проблеми, та повідомити, чому не притягнуто до відповідальності керівництво управління охорони здоров’я Полтавського міськвиконкому та профільного заступника міського голови за невиконання вищезаначених доручень та з яких причин, досі не створено хоспісного стаціонару в місті Полтава, і що це заважало зробити на протязі 15 років перебування на посаді начальника управління охорони здоров’я Полтавського міськвиконкому та профільного заступника міського голови, яка займає посаду 7 років. Я неодноразово порушував питання звільнення керівництва міського управління охорони здоров’я за бездіяльність в цьому напрямку, яле вони й досі працюють, хоча таких епізодів бездіяльності в них багато по їншим питанням за які вони відповідають.

Також, відповідний запит, щодо причин не контролювання наданих своїх доручень, що теж призвело до відсутності хоспісного стаціонару, було направлено до Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації. Онкологічним хворим, їхнім рідним та близьким, небайдужим до цієї проблеми полтавцям буде цікаво про це дуже дізнатись. Нагадаємо, що місто Полтава не далеко знаходиться по кількості онкологічних захворювань та смертності від цих захворювань від Кременчука, де спільними зусиллями було створено хоспісний стаціонар в 2017 році.

Саме бездіяльність даних посадових осіб й призвела до того, що доручення і плани облдержадміністрації з питань створення в місті хоспісного стаціонару не були виконані, та завдяки цим «діячам» невиліковні онкологічні хворі помирають вдома в муках та стражданнях на очах своїх рідних та близьких, тому що не вистачило місця в обласному онкологічному диспансері через перевантаженість та дефіцитом місць у міських лікарнях. В Полтаві при лікарнях начебто створили віртуальні 25 ліжок для потреб онкологічних хворих, але ці ліжка – це не хоспісних стаціонар та ще спробуй їх віднайти в тих лікарнях й туди попасти. Це називається питання відпрацювали для галочки, з метою покращення статистичної звітності щодо обласних заходів розвитку паліативної та хоспісної допомоги.

4 Доручення Департаменту ОДА план заходів ОДА.

Вони постійно ходять на наради з діловим виглядом, перерізають червоні стрічки, витрачають шалені бюджетні кошти невідомо на які цілі та чи є ці витрати першочерговими та потрібними для проблем вирішення для суспільства. Статистичі дані з питань онкологічних захворювань кажуть самі за себе, чиновники продовжують займатися бездіяльністю, наче перебувають «в рожевих окулярах та з капелюхами на вухах». Чергові їхні відписки з цих питань будуть проаналізовані та направлені відповідні скарги, запити, клопотання  до МОЗ України, профільного комітету ВР та інших установ, з метою привернення уваги суспільства до однієї з проблем в Полтаві, про що буде повідомлено в інтернет-виданнях з поширенням у соціальних мережах. Начальник управління охорони здоров’я Полтави саботує доручення та плани заходів  облдержадміністрації – ці хіба є нормальним? Така установа вже давно має бути в місті без всяких там доручень! Так справи не робляться!


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Cedos допоможе Сумській громаді в розробці Концепції інтегрованого розвитку

Запущено безкоштовну гарячу лінію юридичної допомоги для ВПО

Лауреати конкурсу «10 років Євромайдану: як європейські цінності визначили шлях України» отримали відзнаки

В Ужгороді пройшов п’ятий воркшоп Women Biz Days 2024 для жінок-підприємиць

В Одесі для фахівців соціальної сфери Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» організував навчання

Законодавчі ініціативи та активна громадська участь: кроки до сильної місцевої демократії