На Полтавщині працюватимуть гіперлокальні спецкори Суспільного

Суспільне Мовлення розбудовує мережу кореспондентів, які працюватимуть на рівні територіальних громад. Торік місцеві команди Суспільного відвідали 32 громади Рівненщини, Одещини, Черкащини, ...

c8c4652735179140c957c4ac2f8fb944
На Полтавщині працюватимуть гіперлокальні спецкори Суспільного

Суспільне Мовлення розбудовує мережу кореспондентів, які працюватимуть на рівні територіальних громад. Торік місцеві команди Суспільного відвідали 32 громади Рівненщини, Одещини, Черкащини, Полтавщини та Дніпропетровщини, щоб запросити тамтешніх жителів на безкоштовне навчання універсальної журналістики та обрати, хто стане голосом своєї громади на Суспільному.  

 До команди Суспільне Полтава доєдналися дві кореспондентки, які працюватимуть у громадах області. Марина Пахуща розповідатиме про Щербанівську громаду, Наталія Карпенко — про Кременчуцьку. Їх обирали з-поміж учасників навчання журналістики в межах проєкту розбудови гіперлокальної мережі Суспільного, аналізуючи досвід і те, як вони проявили себе під час виконання завдань курсу.

Читайте також: П’ять кореспондентів Суспільного працюватимуть у громадах Полтавщини та Дніпропетровщини

«Я представляю Щербанівську громаду. До її складу входять 15 населених пунктів. Ця громада — одна з найбільших в Україні. Її площа майже 100 км2. Тут є і проблеми, й перспективи розвитку, — розповідає Марина Пахуща. — Стати спецкором хотіла давно, на мою думку, саме у громадах, про які так рідко згадується, багато важливих людських історій та нерозв’язаних проблем».

 

Читайте також: Суспільне оголосило мистецькі конкурси на проєкт розслідувань та документальний серіал

«Я представляю Кременчуцьку громаду. Це — регіон з різноманітними подіями: і позитивними, і негативними, як-от ракетні атаки, які дуже часто здійснюються на нашу громаду, — говорить інша гіперлокальна кореспондентка Суспільне Полтава, Наталія Карпенко. — Коли реєструвалася на проєкт, на якому за результатами навчання мали обрати гіперлокального кореспондента, то й подумати не могла, що ним стану саме я. Звісно, дуже хотілося стати частиною Суспільного, але насамперед я реєструвалася задля навчання, яке було дуже змістовним та цікавим»

Повідомити новину Суспільне Полтава можна у такий спосіб:

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатеку — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні.

У Полтавській області — це телеканал Суспільне Полтава та Українське Радіо Полтава. 

Дивитись Суспільне Полтава та слухати Українське Радіо Полтава онлайн можна на сайті філії. 

Оперативні новини шукайте на діджитал-платформах:  

* Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Данією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, стійкому та підзвітному багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Як зберегти традиційну культуру та нашу ідентичність, міркували на триденному заході у Богуславі

До 40 протезів на місяць: як у Полтаві протезують та реабілітують людей після поранень

До своєї природи: у Києві відкрилась виставка з любов’ю до української спадщини

10 років БФ «Твоя опора»: зібрано й надано допомогу на 710 млн грн

Ресурсні центри неурядового сектору Півдня України обмінялись досвідом та обговорили нові ініціативи

Власники пошкодженого чи зруйнованого житла можуть подати заяву до міжнародного Реєстру збитків