На Полтавщині діє проект для дітей переселенців

Мистецька майстерня на бібліотечному майданчику просто неба, тренінг з фінансової грамотності для підлітків та акція «Збери портфель дитині» - такі заходи для дітей переселенців провела днями ...

Додано:
tviisvit

IMG_9431
На Полтавщині діє проект для дітей переселенців

Мистецька майстерня на бібліотечному майданчику просто неба, тренінг з фінансової грамотності для підлітків та акція «Збери портфель дитині» – такі заходи для дітей переселенців провела днями Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ» спільно з учасниками програми Британської ради в Україні «Активні громадяни» на Полтавщині. 

У Полтаві, де для підлітків, які виховуються у сім’ях з числа внутрішньо-переміщених осіб відбулося інтерактивне заняття з основ фінансової грамотності. Партнерами заходу виступила ініціативна група «Полтава – самодопомога», а Полтавська обласна наукова бібліотека ім. Котляревського радо відчинила двері для дітлахів. Учасники не тільки мали можливість розвивати підприємницькі та лідерські якості особистості, а ще й отримали   канцелярське приладдя, яке було зібране небайдужими громадянами та за допомогою соціальних мереж. Також, завдяки діям активістів,  подарунки отримали й діти з сімей внутрішньо переміщених осіб, для яких Гребінка стала другою домівкою.

Фасилітатор програми «Активні громадяни»  Олександр Чепур говорить: «Ми допомагаємо створити сучасний корекційний простір для розвитку, занять та  роботи з підлітками переселенцями та підлітками  приймаючої громади задля  їх інтеграції , фізичного та розумового розвитку, якісного та змістовного дозвілля».

Тож, для дітей з числа внутрішньо переміщених осіб організували цікаву, змістовну та, по – справжньому святкову  програму в Гадячі. До участі у ігровій програмі долучилися і діти з сімей, які перебувають на обліку у Гадяцькому районному центрі соціальних служб. Були задіяні різноманітні форми роботи з дітьми: складна, але захоплююча підлогова гра – лабіринт, розфарбовування та групове заняття з пісочної терапії.

Психолог проекту Юлія Пода: «Подібні заходи дуже потрібні для дітей, вони допомагають  розвинути логічне мислення, пам’ять, уяву, моторику, підвищити уважність, спостережливість і кмітливість. Малюки навчаються самостійно знаходити рішення та творчо мислити».

На завершення ігрової програми на учасників чекав майстер – клас з танцювальних рухів та перегляд мультфільмів. Підводячи підсумки, дітям вручили подарунки необхідні для творчої і спортивної діяльності дитячого клубу та канцелярське приладдя, яке було зібране в рамках акції «Збери портфель дитині». 

Проекти соціальної дії реалізовуються за підтримки Британської ради  в Україні в рамках програми «Активні громадяни». Посилання на сторінку програми в мережі Інтернет  http://www.britishcouncil.org.ua/active-citizens.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Відчуття безпеки та інструменти впливу на його поліпшення: результати апробації у трьох громадах

Впровадження принципів сталого розвитку в Україні поки на початковій стадії, але головне – це залучати громади

На Хмельниччині провели дослідження розвитку соціального підприємництва у регіоні

Молодь Ріпкинської, Городнянської та Менської громад вчились впливати на життя своїх громад

Опитування громадських організацій від Представництва ЄС в Україні

У Городнянській громаді визначали сильні сторони та можливості для розвитку