На Луганщині створено робочу групу з протидії насильства над жінками

ГО “Інститут розвитку та соціальних ініціатив” створив робочу групу для розробки обласної програми реабілітації для сімей учасників АТО з метою профілактики насильства над жінками.  До робочої групи ...

Додано:
ngo.irsi

logo
На Луганщині створено робочу групу з протидії насильства над жінками

ГО “Інститут розвитку та соціальних ініціатив” створив робочу групу для розробки обласної програми реабілітації для сімей учасників АТО з метою профілактики насильства над жінками.  До робочої групи приєднались представники реабілітаційних центрів для учасників АТО, юристи, психологи та громадські активісти.

Протягом наступних двох місяців учасники планують розробити пакет нормативно-правових актів необхідних для внесення проекту Програми на розгляд обласної влади, організувати громадське обговорення цих документів та лобіювати їх прийняття.

Для привернення уваги громадськості до цієї проблеми, активісти планують провести в 10 найбільших містах Луганщини інформаційну кампанію «Насильство-Стоп!», яка буде присвячена попередженню насильства над жінками в сім’ях учасників АТО. Протягом кампанії активісти будуть розповсюджувати інформаційні матеріали, спілкуватись з жінками та надавати необхідну консультаційну допомогу.

“Громадська кампанія з протидії насильства над жінками в Луганській області” виконується ГО “Інститут розвитку та соціальних ініціатив” за підтримки Українського жіночого фонду.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Надавачі послуг для ветеранів та ветеранок: як знайти потрібні сервіси у своїй громаді

Transparency International Ukraine закликає Президента накласти вето і зупинити знищення незалежності НАБУ та САП

Мислити не проблемами, а рішеннями. У Луцьку відбулось навчання з адвокації для активістів та посадовців

Проєктний підхід — запорука якісного стратегічного розвитку громад

«Я знову можу мріяти»: як проєкт підтримки психічного здоров’я допомагає дітям повернути дитинство

Етика в умовах війни: тренінг для команди Омбудсмана про те, як висвітлювати історії дітей