На Луганщині правові консультанти вчяться розвивати місцеві громади

24 листопада у місті Кремінна за ініціативи ГО Громадська платформа” відбувся другий тренінг для правових консультантів, волонтерів, представників органів місцевого самоврядування, адвокатів на тему ...

Додано:
platforma.lg

SAM_2920
На Луганщині правові консультанти вчяться розвивати місцеві громади

24 листопада у місті Кремінна за ініціативи ГО Громадська платформа” відбувся другий тренінг для правових консультантів, волонтерів, представників органів місцевого самоврядування, адвокатів на тему виявлення правових потреб населення та розвитку місцевих громад Луганщини.

Під час тренінгу учасники з Сєвєродонецьку, Рубіжного, Лисичанську та Кремінського району розглянули інструменти виявлення правових потреб населення, розробили спільні ідеї по підвищенню прозорості органів влади та створенню ефективної системи надання безоплатної правової допомоги в сільських громадах.

“Це вже другий тренінг для відібраної групи правових консультантів з Сєвєродонецьку, Рубіжного, Лисичанську та Кремінського району. Ми сподіваємось що після навчання ці люди стануть справжніми лідерами своїх громад та зможуть ефективно захищати права громадян на Луганщині”, – заявив Сергій Кошель, голова ГО Громадська платформа”.

SAM_2896SAM_2899

SAM_2914

Даний проект “Адвокаційна кампанія з розширення можливостей отримання та інтеграції первинної і вторинної безоплатної правової допомоги на рівні громад міст Рубіжне, Лисичанськ та Сєвєродонецьк” виконується в рамках Проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», який впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти за підтримки Уряду Канади та Програмної  ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження»


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Новий безоплатний курс про терапевтичне письмо від Ірени Карпи

В американському університеті презентували виставку з історії «Щедрика»

Клуб Добродіїв шукає менторів/ок для участі в проекті підтримки підлітків

"Майбутнє конкурентоспроможності Європи" та його уроки для євроінтеграції України

Рейтинг інституційної спроможності відновлення малих і середніх громад до 150 тис. мешканців на прикладі Дніпропетровської області (пілот)

Кодимська громада розпочала розробку стратегії розвитку