На Луганщині працює гаряча лінія для допомоги внутрішньо переміщеним особам

З початку листопада почала працювати гаряча лінія для внутрішньо переміщених осіб, які проживають в Луганській області.  За допомоги якої ВПО зможуть повідомити про порушення своїх прав, отримати ...

Додано:
platforma.lg

logo
На Луганщині працює гаряча лінія для допомоги внутрішньо переміщеним особам

З початку листопада почала працювати гаряча лінія для внутрішньо переміщених осіб, які проживають в Луганській області.  За допомоги якої ВПО зможуть повідомити про порушення своїх прав, отримати юридичну консультацію або необхідну інформацію про допомогу для ВПО з боку органів державної влади.

Голова ГО «Громадська платформа» Сергій Кошель вважає, що гаряча лінія стане дієвим інструментом захисту прав внутрішньо переміщених осіб та дозволить їм  отримувати дієву правову допомогу від юристів організації. Телефони гарячої лінії будуть активно рекламуватись в соціальних службах міст Рубіжне, Сєвєродонецьк та Лисичанськ, місцевих ЗМІ та інтернеті.

Контакти «гарячої» лінії:

+380 (93) 138 91 48

Режим роботи цілодобово.

Адреса ЦПІК ГО «Громадська платформа»:

м. Рубіжне, вул. 30 років Перемоги 5, 2-й поверх

Додаткову інформацію про проект можна отримати за телефоном – 093 576 15 52.

Ініціатива «Організація ефективної системи надання безоплатної правової допомоги для ВПО в містах Рубіжне, Сєвєродонецьк та Лисичанськ» реалізується  ГО «Громадська платформа»  за фінансової підтримки Програми розвитку ООН в Україні (в межах проекту «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні») та Уряду Японії.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Спілка «Громадські ініціативи України» переобрала Правління та голову

У Запоріжжі відкрили Центр допомоги врятованим

"Молода Просвіта Прикарпаття" передала побутову техніку для прихистків, де живуть переселенці

Швидка немедична допомога: мультидисциплінарні мобільні команди від ЮНІСЕФ допомогли вже більш як 80 тисячам українців

З 1 липня забороняється реклама сигарет для нагрівання та їх продаж неповнолітнім. Відсутність такої заборони призвела до збільшення поширеності вживання тютюну

Відкрите звернення українських ОГС до підписантів Великої угоди (Grand Bargain)