На Донеччині громадськість запрошують висловити свої пропозиції до проекту Концепції громадської безпеки

Протягом квітня експерти ГО «Агенція демократичного розвитку Донбасу» розробили проект Концепції комплексної безпеки для міст Слов’янськ та Краматорськ. Розроблений проект Концепції містить дієві ...

Додано:
agencydonetsk08

знак питання
На Донеччині громадськість запрошують висловити свої пропозиції до проекту Концепції громадської безпеки

Протягом квітня експерти ГО «Агенція демократичного розвитку Донбасу» розробили проект Концепції комплексної безпеки для міст Слов’янськ та Краматорськ.

Розроблений проект Концепції містить дієві кроки для збільшення рівня безпеки в громадах, залучення громадськості до вироблення пріоритетів поліцейської діяльності, впровадження ефективних форм підзвітності та взаємодії мешканців, поліції та місцевого самоврядування.

Ознайомитись з розробленим проектом Концепції можна за посиланням.

Пропозиції та зауваження щодо проекту Концепції комплексної безпеки для міст Слов’янськ та Краматорськ можна надсилати на електронну пошту [email protected] до 01 червня 2017 р.

Всі пропозиції і зауваження будуть розглянуті на засіданні робочої групи та у випадку схвалення, внесенні до остаточного тексту Концепції.

 

Метою проекту “Громадська ініціатива “За безпечні громади Донеччини!”, що здійснюється  ГО “Агенція демократичного розвитку Донбасу” за підтримки Програмної  ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» є формування сталих зв’язків в громадах між поліцією та мешканцями для забезпечення правопорядку, попередження злочинності та розвитку безпечного середовища в Слов’янську та Краматорську.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Як військові дії впливають на захист прав людини?

Що зробив Меморіал у квітні: сторінка пам’яті Далі, дослідження практик меморіалізації, хвилина мовчання на івентах

Мистецькі майстерні проекту Creating Вridges

У громадах Півдня України проводять картування місцевого неурядового сектору

Правоохоронці та фахівці громад Чернігівщини посилюють спроможність з протидії гендерно зумовленому насильству

Участь громадян у процесах відновлення: кейс Березнегуватської громади (Миколаївщина)