На Черкащині медики відвідали тренінг щодо створення сталих послуг для людей із ВІЛ

В Умані відбувся перший кущовий тренінг для керівників медичних закладів. Головні лікарі закладів первинного та вторинного рівня надання медичної допомоги із Умані, Христинівки, Монастирища та ...

DSC04631-1024x682
На Черкащині медики відвідали тренінг щодо створення сталих послуг для людей із ВІЛ

В Умані відбувся перший кущовий тренінг для керівників медичних закладів.

Головні лікарі закладів первинного та вторинного рівня надання медичної допомоги із Умані, Христинівки, Монастирища та Жашкова відвідали тренінг «Створення стійкої моделі надання медичних послуг для представників груп підвищеного ризику щодо інфікування ВІЛ та людей, які живуть з ВІЛ, на місцевому рівні».

Захід відбувся у межах проекту «Поширення успішного досвіду пілотного проекту «Сталість ВІЛ-послуг у Черкаській області», що реалізуються за підтримки проекту USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії».

Учасники мали можливість почути про основні аспекти медичної реформи та втілення її на місцевому рівні, зокрема у сфері надання послуг людям, що живуть із ВІЛ.

«Кущові тренінги корисні тим, що вони збирають людей із віддалених від Черкас регіонів. Інформації зараз багато, вона вся нова і у ній легко заплутатись. Під час навчання ми даємо головним лікарям актуальні та корисні знання щодо процесів реформування та організації допомоги у сфері соціально-небезпечних захворювань. І це все є дуже великою допомогою для головного лікаря в організації роботи свого медичного закладу.

Ще однією вагомою перевагою навчання є те, що тренінг збирає лікарів як первинної, так і вторинного рівня. Центри первинної медико-санітарної допомоги утворилися не так давно, тому не завжди є налагоджена комунікація між ними та центральними районними лікарнями. Наш тренінг допомагає зібрати лікарів, які розуміють спільну стратегію, і можуть чітко розділити якою має бути співпраця між різними рівнями, який об’єм роботи виконують ті чи інші медичні заклади в сфері боротьби із соціально-небезпечними захворюваннями. Така співпраця надзвичайно важлива, яка надалі вплине на діяльність медичних закладів і досягнення цілей 90-90-90», – зазначає Ірина Білоус, тренерка, заступниця головного лікаря КЗ «Черкаський обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом».


 

Останні публікації цього розділу:

Онлайн-курс від Prometheus: "Навігація повернення ветеранів: покроковий гід для компаній"

Післясмак екопроєкту у Солоному: як молодь змінює світ довкола себе

Менторська програма як можливість покращення діяльності організації

Триває конкурс з відбору кандидатів на членство в Національній раді з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції / CНІДу

Лідерство на максимум: як учнівське самоврядування допомагає школярам Кропивницького розкривати свій громадський потенціал

Як і навіщо у Суботцівській громаді молодь створила форум-театр