На борту збитого літака знаходилися близько 100 учасників АнтиСНІД-конференції

Ми - Українці. До вчорашнього дня це була НАША війна. Світ підтримував нас в НАШІЙ війні і називав її протистоянням. А ми невпинно підкреслювали, що це війна. І боролися.  Вчорашня трагедія над ...

Flowers and mementos placed at the crash site of Malaysia Airlines Flight MH17 are pictured near the settlement of Rozspyne in the Donetsk region
На борту збитого літака знаходилися близько 100 учасників АнтиСНІД-конференції

Ми – Українці. До вчорашнього дня це була НАША війна. Світ підтримував нас в НАШІЙ війні і називав її протистоянням. А ми невпинно підкреслювали, що це війна. І боролися. 

Вчорашня трагедія над Донецькою областю, коли терористами був збитий літак Boeing-777 авіакомпанії Malaysia Airlines, що виконував рейс Амстердам – Куала-Лумпур, і на борту якого було 298 пасажирів з дев’яти країн, серед яких – діти, дала зрозуміти всьому світу – це наша спільна війна, і вона може торкнутися і стосується кожного з нас.

На борту збитого терористами літака, знаходилися близько 100 учасників 20-ї Міжнародної конференції з боротьби зі СНІДом – лікарі, вчені, активісти. Серед них – колишній президент IAS професор Йоп Ланге з Університету Амстердама і співробітник Всесвітньої організації охорони здоров’я Гленн Томас.

Ми сумуємо про кожного загиблого у цій страшній катастрофі. Як і вся наша країна, ми глибоко переживаємо почуття величезної, непоправної втрати.

Ми сумуємо про наших друзів і колег, які були на борту збитого літака. Ми висловлюємо співчуття їх рідним, близьким, всій світовій спільноті.

Нам з вами потрібно багато мужності, щоб пережити цю втрату, багато сміливості, щоб кожному усвідомити свою відповідальність за трагедію і багато днів скорботи, щоб навчитися жити з цим.

Хай допоможе нам Бог!

Від імені ВІЛ-позитивного співтовариства України,
Голова Координаційної ради
ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ»
Володимир Жовтяк

Джерело : ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ»


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Стратегування громад: прагнення ЦСР попри війну

«Як спілкуватись під час війни»: для представників громад Херсонської області провели тренінг

Кава, діалог, партнерство: ГО “Центр іноваціного розвитку «Персона» розповідає про старт проєкту «Імпульс»

Допомагаєте постраждалим від кримінальних злочинів в ході війни? Опитування для покращення кримінального процесу

«Тіньові сторони активізму»: проєкт від PRO WOMEN UA для підтримки тих, хто завжди підтримує інших

Представлено Концепцію відновлення річок Менської громади на засадах природоорієнтованих рішень